ModeMode z francuskiego tłumacząc, moda. Ona stała się przesłaniem dla tego myślę wyjątkowego wpisu. Rzadko kiedy się zdarza, bym przy sesjach zdjęciowych dodawała większy tekst.
Moda się zmienia. Raz wchodzi powiew świeżości, raz widzimy wzorce z poprzednich lat. Zmienia się z każdym trendem, pokazem mody, wprowadza coś odmiennego. Ma swoje lepsze momenty oraz te gorsze. Czasem pokaże coś na czym warto się wzorować by kreować swój własny styl, a czasem pokazuje coś, co stawia nas pod ścianą i jesteśmy tacy jak wszyscy, nie zmieniamy nic bo tak wygodnie i czujemy się w tym w miarę dobrze.
Powyższy przykład można przełożyć na człowieka. Kiedyś byłam za poglądem, że człowiek nie może dokonać zmian w charakterze, zachowaniu by inaczej żył. Od kilku dni zmieniłam poglądy, że zmiany są nieuniknione. Będą te gorsze, te lepsze...każda czegoś uczy. Nieświadomie, z każdą zmianą może nam się zmienić charakter, poglądy, zachowanie. Powinniśmy pracować jeśli widzimy coś, co chcemy zmienić niż siedzieć własnie pod tą ścianą "bo tak wygodnie".
Ryzyko. Projektanci wprowadzając nowy pomysł na rynek związany z modą, ryzykują bardzo dużo. Mogą zostać albo wyśmiani albo podziwiani. I co, strach tylko powstrzyma? Oczywiście, że nie. To samo do życia...podjąć trzeba nie raz ryzyko. Będzie nas ograniczał strach przed tym czego nie znamy, ale jestem zdania że jeśli podejmiemy ryzyko, walkę nad czymś aby o coś ważnego dla nas walczyć - jesteśmy zwycięzcami, już w momencie kiedy podejmiemy to ryzyko. Artyści ryzykują opinie, samoocenę dla spełniania swoich pasji, my w życiu decydujemy co tak naprawdę będzie się w nim znajdować.
Ja sama wprowadziłam w swoim życiu zmiany, same do mnie przyszły i muszę żyć dalej. Postanowiłam żyć lepiej. 
Moda jest głównym przesłaniem całości sesji zdjęciowej z Gabrielą. Powinniśmy brać przykład z tych przykładów zaczerpniętych ze świata mody, ryzykować i wprowadzać zmiany.Dziękujemy z Gabi, BWA w Tarnowie za udzielenie świetnego miejsca do zdjęć! :) Stało się ono dla nas ogromną inspiracją dla naszych zdjęć.
Zapraszam również do wpadnięcia na bloga Gabi - KLIK 

6 komentarzy

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

 1. Myślałam, że te zdjęcia są jakiegoś znanego fotografa. Sztos! Masz rację. Projektant ryzykuje bardzo dużo. To taki niepewny zawód, w którym nie wiesz czy zarobisz czy poniesiesz klęskę, w szczególności ci początkujący projektanci.

  Mój blog
  Kanał na YT

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama prawda i mega zdjęcia.

  http://veranerall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieziemskie zdjęcia ♥ W życiu zmiany są nieunikniony, są częścią nas i każdą zmianę na lepsze czy gorsze, trzeba zaakceptować :) Życie ma się tylko jedno, jeśli pozwolimy na to by opanowywał nas strach nic nigdy nie osiągniemy.

  Pozdrawiam
  VIOLET END

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia są po prostu genialne!
  Karolina
  http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne zdjęcia takie artystyczne :)
  http://cheerry23.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń