All monsters are human

Nienawidzę ludzi. Ludzkiego toku myślenia. Nienawidzę ludzi przepełnionych arogancją i wysokim mniemaniem o sobie. Nienawidzę człowieka za bycie jednostką przepełnioną chamstwem i prostactwem. Nienawidzę łążących po mieście cholernych księżniczek zadzierających nosa i uważające się za ideały. Nienawidzę widoku "boskich adonisów" uważających, że mogą mieć każdą. Nienawidzę mężczyzn którzy mają kobietę za nic. Nienawidzę kobiet, które uważają, że facet każdy jest bez uczuć i chodzi mu wyłącznie o seks. Nienawidzę ludzi, pełnych obaw przed życiem. Nienawidzę ludzi, którzy potrafią krzywdzić drugiego. Nienawidzę dziewczyn, które uważają że w życiu liczą się wygląd i pieniądze. Nienawidzę chłopców którzy nie potrafią zawalczyć o uczucie kobiety. Nienawidzę małżeństw które po ślubie dało sobie "labę" i pozwalają na wypalenie uczuć. Nienawidzę rodzeństw, które nie widzi że mogliby na sobie polegać. Nienawidzę rodzin, które krzywdzi siebie nawzajem psychicznie i fizycznie. Nienawidzę wyższych władz, które sprawia wiele bólu swojemu krajowi. Nienawidzę ludzi, którzy sprawiedliwości nie znają. Nienawidzę ludzi krzywdzących zwierzęta. Nienawidzę ludzi bez uczuć. Nienawidzę człowieka, który nie pomoże, któremu brak empatii i chęci do sprawiania szczęścia. Nienawidzę ludzi, którzy próbują zmieniać kogoś, ale nie samego siebie. Nienawidzę człowieka, który oceniać może po tysiąc razy kogoś innego, a nie spojrzy na siebie. Nienawidzę samochwał, które nie dążą same do celu, tylko po trupach.Nienawidzę kopiarzy, złodziei, oszustów. Nienawidzę morderców zabijających inne jednostki życia, zabijających twórczość, kreatywność, szczęście, chęci do życia. Nienawidzę człowieka, który uważa że ma bariery które go ograniczają. Nienawidzę fałszywców udających ogromną wiarę. Nienawidzę uważania siebie za lepszego od innych. Nienawidzę podziału ludzi na lepsze czy gorsze mięso. Drogi człowieku... a ty za co siebie nienawidzisz? Też choć raz spotkałeś się z czymś, za co by cię znienawidzono. Wszyscy w środku mamy coś z potwora. Każdy z nas kiedyś zostanie oznaczony za jakąś popełnioną rzecz/błąd, za jakąś wadę; etykietą "nienawidzę". Taka nasza natura, tak nas stworzono. Nie każdy jest w 100% dobry. Nie każdy jest w 100% zły. Pamiętaj o tym, zanim przyczepisz komuś zawieszkę z napisem "dobry" badź "zły".
All monsters are humans. 

24 komentarze:

 1. Bardzo ciwkawy post. Opisalas wszystko to co zle w ludziach I jacy oni sa. Mass racje nie kazdy jest dobry I nie kazdy zly ale warto she starac by byc bardzi3j dobrym :)
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że ktoś mnie zrozumiał! :)

   Usuń
 2. Trafny post, który skłonił mnie do refleksji nad własnym życiem. Masz rację - nie powinniśmy szufladkować ludzi, najpierw musimy spojrzeć, jacy to my naprawdę jesteśmy.

  Mój blog |klik|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi czytać takie komentarze bo widać że coś faktycznie wniosły, a nie są rzuconymi słowami na "wiatr"

   Usuń
 3. Piszesz w bardzo ciekawy sposób ;)
  Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post. Zawarłaś w nim wiele cech człowieka, który jest zwykłym zerem. No niestety wiele osób nie lubi takich osób. Warto być sobą i nie zmieniać się w zależności od zajmowanego stanowiska czy sytuacji w zyciu;)
  Zapraszam:by Arek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby zerem, ale każdy coś ma w sobie z tego zera i trudno nam to zmienić. Ja niby przykładowo jestem brana za osobę dobrą i pełną ciepła, a również popełniłam jakieś chamstwa w kierunku drugiej osoby i ciężko mi było ową osobę później przepraszać ;)

   Usuń
 5. Oryginalny wpis :) Ważne żeby pisać co się myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz racje. Nie można określi, że ktoś jest dobry lub zły pomiędzy nimi jest wielka przepaść, w której znajduje się większość z nas.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Miło wiedzieć, iż nie jestem z tym osamotniona.

   Usuń
 8. Autorka aż kipi nienawiścią... To nie jest chyba zbyt zdrowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam przeczytać cały tekst a zwłaszcza jego podsumowującą końcówkę - na końcu całości znajduje się o co dokładnie chodziło w przekazie.

   Usuń
 9. Ten post zmusza wszystkich do refleksji. Dobrze napisane! <3

  http://klaudia-modelska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten post jest genialny,wszystko napisałaś idealnie :)! Skłania do myślenia ;)
  http://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny post! Dokładnie o to chodzi, żeby nie przyczepiać nikomu łatki, jakiejkolwiek, dobrze napisane! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliczne zdjęcia. Przyjemnie się czyta, dodawaj posty częściej♥ Zapisuję do ulubionych:)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na *KONKURS*

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowny post, bardzo szczery...Opisałaś chyba wszystko co złe w ludziach :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie! UNREALIZABLE

  OdpowiedzUsuń
 14. Ciekawy, inny post oraz design bloga ;)
  Pozdrawiam♥
  http://rikaa-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Autorka jest chora z nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A anonim nie umie najwidoczniej czytać.

   Usuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger