Humans


 Posiada dwie strony: dobrą i złą, potrafi okazywać wszelkie emocje, jest nieprzewidywalny, tworzy własną drogę, wybiera, decyduje, myśli, pragnie, osiąga, przezwycięża, ma słabości jak i mocne strony, pragnie miłości, uczucia, rodziny, potrzebuje ciepła, bliskości, tworzy, kreuje, żyje. CZŁOWIEK . Każdy z nas posiada dwie strony swojego charakteru: tą dobrą i złą. Każdy ma wady i zalety, słabości i mocne strony. Potrafimy okazywać uczucia, emocje - mniej lub bardziej. Nie przewidujemy co się potoczy, nie tworzymy scenariuszy, życie jest zagadką - każdy z nas jednego dnia może być zdrowy, a na drugi już być chory; jednego dnia bogaty, na drugi myśleć skąd wziąć na chleb. Tworzymy ścieżki, którymi podążając, bardzo często ryzykujemy jednak idziemy nimi, by czegoś spróbować i  doświadczyć, uwielbiamy nieznane, mamy to zapisane. Wybieramy i podejmujemy trudne decyzje czy to nowa sukienka, nowy xbox oraz te bardziej poważne odnośnie miłości, przyjaźni, kariery, pieniędzy, mieszkania, życia. Pragniemy spełnić choć jedno marzenie, osiągamy małe i większe cele, staramy się pokonywać i wstawać na nogi - nie zawsze to wychodzi, nie każdy ma mocną psychikę, nie każdy wytrzyma ból, jednak trzeba wstać. I masz tego świadomość gdzieś w środku. Bądź co bądź, każdy człowiek w życiu chce ciepła, bliskości, rodziny i miłości, jest to dar niezwykły i każdy chce go doświadczyć, nie ważne jaki by był; czy biedny, czy bogaty, czy chory, czy mało atrakcyjny...każdy to by chciał. Żyjemy, wszyscy wspólnie żyjemy. Oddychamy, pożywiamy się, poruszamy, mówimy....Widzicie jak bardzo jesteśmy podobni ? ;)
      Chciałam stworzyć zupełnie inny post, dajcie znać co wy sądzicie, z chęcią poczytam 💕

7 komentarzy:

 1. Ciekawie przedstawiłaś defenicję człowieka.
  Między ludźmi istnieje wiele różnic- wiek, płeć charakter, zawód, ale rzeczywiście wszystko zaczyna się i kończy na tym samym i biologicznie niczym się nie różnimy.
  Czyli każdy z nas ma prawo popełniać błędy i dążyć do swoich celi.

  http://live-telepathically.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem przyzwyczajony raczej do postów z twoimi zdjęciami, ale ten post również jest godny uwagi :)
  photos-by-mef.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. znam to :) potrafie raz byc wredna raz mila jak aniolek :)
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. kazdy z nas ma dwie twarze - dwa rozne oblicza :D
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteśmy tak samo zbudowani, każdy jest na innym etapie rozwoju, ale obieramy podobną drogę do "szczęścia" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo, że różnimy się to jednak nie tak bardzo. Masz racje każdy z nas ma ta dobrą stronę i złą. Jednak to od nas zależy, którą strona chcemy podążać.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszyscy jesteśmy do siebie podobni, choć i tak wiele w nas różnic. Mimo że żyjemy w podobny sposób, to nasze myśli, zainteresowania, zdanie na różne tematy, a przede wszystkim wygląd - różni się od siebie i nie ma dwóch identycznych osób, które wszystko mają tak samo poukładane w wyglądzie i w myślach, co moim zdaniem jest fascynujące :)

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger