Nadzieja


Przyjdzie czas. Nadam temu czasu imię a będzie brzmiało ono "nadzieja". To nie matka głupców. Wstydziłbyś się to tak nazwać! Wystarczy ją dostrzec, zrozumieć i przyjąć. Spróbuj chociaż ją dostrzec, to pierwsze co musisz zrobić. Jest fatalnie, co ja mówię...jest kurwa cholernie źle. Jakiś dupek, kolejna idiotka, przykre słowa, dołująca sytuacja...dołek. Jesteśmy w cholernym dołku. Mamy wszystko w dupie. Płacz, złość. Jednak popatrz...nie tu! Patrz tam - to jest to o czym mówiłam "nadzieja". Pomachaj jej, zawołaj. Teraz oddychaj spokojnie. Jest wyjście. Dasz radę. Jesteś silna/y. Pokaż wszystkim, że potrafisz. Wyjdziesz z tego. Ostatnie 5 krótkich zdań powiedziała ona - NADZIEJA.
Może więc na następny raz nie wyrzucaj jej co? Ona tego nie lubi. Przyjmij do pustego łba, że jest Ci potrzebna. Zachowaj by mieć siłę - sam/a aż tak sobie nie poradzisz. Jej nie widać, a zawsze jest gdzieś blisko.
N A D Z I E J A 


8 komentarzy:

 1. Czasem tylko nadzieja trzyma nas przy zdrowych zmysłach. Świetny post :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nadzieja umiera ostatnia i nawet jeśli jest matką głupich wole być głupia i mieć ją zawsze by trzymała mnie do końca niż nie mieć jej wcale.

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak. Nie jest prawdą, że nadzieja to matka głupich. Mówią tak ci, którym jest po prostu wszystko jedno oraz ci, którzy wcale nie zamierzają się starać, żeby było lepiej, żeby jej poszukać, pomóc. Nic nie dostaniemy za darmo. Na wszystko trzeba zasłużyć i zapracować. Nie można mieć wszystkiego w jeden dzień. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze mam w sobie nadzieje. Chociaż jeden promyczek nadziei potrafi sprawić cuda. Śliczne, tajemnicze zdjęcia.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nadzieja jest wspaniała.. To właśnie ona trzyma nas przy życiu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nadzieja umiera ostatnia... Zapraszam do siebie : https://pluukasiewicz.blogspot.com/2017/05/czego-zauja-umierajacy.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowity i bardzo ujmujący wpis. Piękne, klimatyczne zdjęcia.

  Pozdrawiam ♥
  yudemere

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju, ale pięknie napisane! Do przemyślenia... Czasami tylko nadzieja zostaje, warto ją zatrzymać.

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger