Piękno (...) - kampania

Cześć! :) Dzisiaj post inny od tych które zazwyczaj tu wstawiam - dzisiaj trochę o kampanii "Piękno nie jedno ma imię".
Prosto ujmując; jest to kampania na podstawie której opiera się piękna sesja zdjęciowa z udziałem 3 wspaniałych modelek. Cały koncept polega na zwróceniu uwagi na to, iż piękno może mieć wiele imion - to nie są tylko wychudzone modelki z magazynów, photoshop na stronach gazet... Kampania pokazuje naturalne piękno kobiet, pokazuje różne ikony piękna jakie drzemie w kobietach.
Cała sesja odbyła się w cudownym miejscu jakim jest Lawendowa Osada oraz cała sesja zdjęciowa przebiegała w super składzie których prace podziwiać możecie na poniżej pokazanych zdjęciach. 
Do składu zaliczają się: 
Fotograf: Agata Ciesielska
Modelki: HRO, Patrycja Ciołko, Agata Karwacka
Make-up: Agnieszka Nowacka
Bielizna od: Christelle
Biżuteria od: Made By Purz
Video-relacja: Adam Kuptz

Zapytałam krótko modelkę Patrycji Ciołko o jej odczucia odnośnie sesji zdjęciowej w jakiej uczestniczyła na rzecz kampanii:
Nie była to moja pierwsza sesja tego typu, jednak ta była naprawdę wyjątkowa. Nie tylko ze względu na przepiękną bardzo kobieca bieliznę od christelle, idealny makijaż jaki wykonala nam Agnieszka oraz piękną biżuterię od Made by Purz, ale przede wszystkim przez idee tego projektu. Pierwszy raz i mam nadzieję że nie ostatni, spotkałam się z projektem promującym naturalne, kobiece piękno. Bardzo się cieszę że mogłam brać udział w tak pięknym projekcie! Już sama atmosfera była cudowna. Niezwykle miło zostaliśmy przyjęci przez osoby z Lawendowej osady, sama ekipa, nastawiona bardzo pozytywnie do projektu, każdy z wielkim sercem, którym chce się podzielić z innymi i miejsce tak cudownie przygotowane do tej sesji - to wszystko stworzyło niezwykle piękna i magiczna atmosferę w której chciałoby się trwać i trwać. Myślę że każda z modelek może podzielić moje zdanie że każda czuła się tam jak księżniczka i nie chciała by ta bajka kiedykolwiek się skończyła! ❤

4 komentarze:

 1. Świetna kampania. Współczesny świat stara się wyeliminować prawdziwe kobiece piękno. Nie rozumiem dlaczego. Przez jakiś czas także żyłam tym wizerunkiem, ale teraz już wiem, że on nie jest mi potrzebny do szczęścia. Piękne kobiety!

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. To fakt! Nie trzeba być chudą szkapą aby być piękną kobietą :D A sesje są pięknie wykonane! Świetna kampania! :)
  -Mój blog-

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne! Piękne modelki i super inicjatywa, fajnie, że coraz więcej takich akcji :) Zdjęcia wyszły naprawdę przepięknie.

  http://lapaczchwilfoto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak tam maturka? ;)

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger