Ludzie


Idziesz ulicą. Mijasz ich. Siedzisz na facebooku a Oni piszą do Ciebie. Wchodząc do klatki widzisz ich spojrzenia. Jadąc autobusem czujesz i myślisz to, o czym oni mogą myśleć. Czujesz się dziwnie? Bo ja tak. Ty chyba też.
Lewo. Prawo. Góra. Dół. Dobra, idziesz dalej. Stój. Pomyśl, po co ci wszyscy ludzie w twoim życiu? Co Ci dają? Którzy...co ci dają konkretnie. Niektórzy są na chwilę - na początku słodka przyjaźń a potem gorzka potrzeba wykorzystywania z możliwą wzajemnością. Oczywiście nie zabraknie też przypadku ludzi, których spotkasz tylko po to by wiedzieć, kogo unikać. Gdy rozejrzysz się, zauważysz ludzi którzy chcą tylko i wyłącznie Cię wykorzystywać i zyskiwać coś za pomocą twojej naiwności. Przejdź dalej. Następny człowiek którego mijasz bardzo często to ten, który dałby Ci więcej niż sądzisz a Ty jemu...lecz porzucasz ten typ często, bo lepiej szukać trudności w kimś innym, najczęściej ta osoba Cię rani 100 razy mocniej. Rozglądając się widujesz różnych ludzi, a tym samym różne charaktery. Już sama nie wiesz który jak ogarnąć.
Ludzie są dziwni.


PS. Wybaczcie małą aktywność na blogu. Jestem w trakcie przygotowania dla Was postów fotograficznych czyli wprowadzenia "magii photoshopa" bez użycia go, nauki podstaw photoscape + 2 akcji do niego ode mnie dla Was i tym podobnych postów związanych z fotografią :) Także stylizacji nie zabraknie na pewno oraz wyczekiwanego wpisu o całym "plus size" :) 

4 komentarze

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

 1. Wszyscy należymy do tych dziwnych ludzi.
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny wpis i niezwykle klimatyczne zdjęcia.
  Wszyscy jesteśmy w pewnym stopniu dziwakami szukającymi właściwego miejsca dla siebie w tym świecie.

  Pozdrawiam ♥
  Yudemere

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia i masz rację. Komplikujemy sobie życie za bardzo. Szukamy tych niwgrzecNych facetów odrzucając tych wporzadku to jeden z przykładów. Robimy to nie wiem po co ale komplikujwmy sobie życie.
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, ja właśnie tak robiłam: szukałam niegrzecznego gdy pod ręką miałam naprawdę fajnego gościa. I teraz ten fajny gość ma na oku inną, ten niegrzeczny zachowuje się momentami nie fajnie i czuję ogromne poczucie winy. Także nie polecam szukanie daleko :D

   Usuń