Miesiąc w pigułce! #1

Cześć! Czerwiec dobiega końca więc chciałam zrobić małe podsumowanie tego miesiąca. Myślę, że to dobra forma postów która jest lekka, fajna i przyjemna.

Co zrealizowałam?
Przede wszystkim zwiedziłam uroczą Krynicę Zdrój. Ogólnym założeniem na ten rok było by co miesiąc gdzieś jechać i zwiedzać, nawet jakby to było tylko 10 km pociągiem od Tarnowa czyli mojego miasta. Dlatego bardzo się cieszę, że udało mi się ten plan po części w końcu realizować :)
KRYNICA ZDRÓJ - ogólnie bardzo wam polecam zwiedzanie samego miasta. Jest ono niewielkie a naprawdę urocze. Mostki, rzeka, restauracje z klimatem takim domowym, widoki z pensjonatu Orle oraz pijalnia wód - to udało się głównie mi zobaczyć przez weekend. Mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę by pozwiedzać górę parkową oraz na kajaki. Także planuję by kogoś zabrać tam na zdjęcia ponieważ w klimacie miasta się zakochałam :)
Przeczytałam świetną moim zdaniem książkę "Jak kochać i być kochanym" autora Paula Haucka i dzięki tej książce bardzo zmieniło się moje zdanie dotyczące związków, małżeństw oraz postrzegania drugiego człowieka. Polecam ją bardzo! :)
Następnie chciałabym Wam pokazać materiały na YouTubie które dla mnie coś znaczą. Są to dwie piosenki oraz dwa kanały na YT.
Piosenki są moich ulubionych wykonawców i zakochałam się w nich. Natomiast kanały znaczą dla mnie dużo ze względu na to, co chcą przekazywać. Jestem jedną z tych osób które zwracają szczególną uwagę na treść gdy chodzi o filmiki. Stąd Freeman jak i Kat mają bardzo dobry przekaz i widać, że chcą mówić o czymś WIĘCEJ. Podoba mi się ich przekaz i chciałam byście i Wy teraz poznali ich kanały :)

A Ty co zrobiłaś w czerwcu? :)


6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia! Mieszkam niedaleko od Krynicy, lubię tam jeździć. W czerwcu nie udało mi się za dużo zrobić, ale ostatnio każdy dzień spędzam ze znajomymi.


  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ty śliczne zdjęcia robisz<3 Masz talent <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne są te zdjęcia!
  Ja w czerwcu odpoczęłam przede wszystkim, teraz zaczynam realizować wszystkie projekty!

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie czerwiec był tylko dla szkoły, niby dziwne, bo dla wszystkich już jest luz w szkole itd., ale jak jest się w 3gim to ma się na głowie przygotowania i to jest straszne :D

  Uśmiech dla Ciebie i miłego dnia! :)
  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia. Wypad do Krynicy napewno się udał i będziesz go mile wspominać. Materiał Kat daje do myślenia.

  http://odwaznieeprzezzycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Great post and very interesting!
  I'd be happy friendship blogs! I follow you, I hope you will follow me back :)<3

  cleopatrassecret.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger