Śmierć


Otwierasz oczy, przecierasz je. Widzisz swój zalęgniony w bałaganie pokój. Ten brud i syf. Poobklejana szybka telefonu pokazuje Ci godzinę po północy. Wygasasz ekran. Północ ma swoją dziwną, pieprzoną aurę - wtedy najwięcej myślisz. Zaczynają Ci się nasuwać obrazy o tym co robisz, chcesz robić, o osobach które w jakimś stopniu, znajdują się w Twoim życiu.
Dobra, już masz w marzenia kasę, drogie porsche i skończenie w fajnej pracy. Przychodzi stan uczuciowy - coś nie gra...Nie czujesz nic. Myślisz o osobach, które non stop, dzień w dzień dręczą Cię miłymi wiadomościami na facebooku. Mózg zaczyna Ci nasuwać również myśli o rodzicach, którzy cały czas poświęcają się dla Ciebie. Och, dochodzi do tego wszystkiego jeszcze Twój kot którego "twoja stara" wzięła pod dach gdyż ktoś go cholernie skrzywdził..znowu ten sierściuch ci wlazł na łóżko, bo cię kocha. Ach, głupia miłość!
Nie czujesz nic. Te osoby nic dla Ciebie nie znaczą. Obojętne Ci to w sumie. Lepsza gra na komórce.
Umarłaś. Ty nie masz uczuć. To śmierć za życia. Nie żyjesz.
Jak zwykle mając to wszystko w dupie...idziesz spać.
Dobranoc.


3 komentarze:

 1. Bardzo melancholijny post. Postanowiłam to zmienić nie chcę umierać za życia.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Post bardzo mi się podoba. Tematyka i sposób napisania. Jednak wiem, że to nie o mnie. Jak zaczynam myśleć, jak wszystko przetwarzam nie okazuje się bezuczuciowym chujem. Nawet jeżeli tak mnie postrzegają ludzie ja wiem, że tym kimś nie jestem. I nie zamierzam nigdy być.
  ig: oliwiaoleszczyk
  littleredcherrysmile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakbym czytała ten post kilka lat temu, pomyślałabym, że to o mnie. Jednak teraz przeszły mnie ciarki. Ciarki radości, że potrafiłam coś zmienić, by tak nie było..

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger