My new baby!


W końcu! Nareszcie trzymam w rękach kolejne swoje marzenie. Mój mały a zarazem wielki cel się spełnił. Canon 70d - to jest to co właśnie sprawia, że ja jestem od kilku chwil chodzącą lawiną szczęścia i spełnienia. Pracowałam 3 lata by móc trzymać swój własny aparat w rękach. Tak, 3 lata powoli zbierałam pieniądze by móc kupić coś za własne środki finansowe.
Nie byłam jedną z tych, którzy błagają rodziców o lustrzankę i z łatwością dostają do rąk coś wartego kupę kasy. Byłam jedną z tych, którzy zapracowali na coś SAMI.
Zarabiałam na pasji. Przyznaję się :) Jednak pracowałam na siebie i na to aby moja pasja szła poziom wyżej. Pisząc to wszystko mam łzy w oczach, ponieważ gdy czekacie na coś i pracując ciągle by osiągnąć jakiś cel - czujecie satysfakcję z tego, jak go już osiągnięcie. W dodatku wiedząc, że pracowaliście SAMI a nie, że ktoś wam to dał. Nie odkładałam pieniędzy od rodziców bo to również byłoby tak, jakby to oni wam dali pieniądze na sprzęt. Własnoręcznie zarabiając czuje się największą satysfakcję z zakupu. Wybór padł na 70d ze względu na lekkość obsługi, rozbudowany panel funkcyjny oraz, że jest to lustrzanka bardziej zaawansowana którą równie dobrze może obsługiwać amator jak i zarazem profesjonalista.
Mogę teraz napisać - Canon 70d jest MÓJ. Moje nowe dziecko.
Canon 1000d nadal będzie się pojawiał ze względu na ogromny sentyment jakim go darzę.
A teraz lecę szykować się na jutro gdyż czekają na mnie sesje zdjęciowe oraz powracam do czytania mojej ukochanej, ostatnio nabytej książki! :)

8 komentarzy:

 1. Zazdroszczę zakupu ;) jak i tego, ze sama na niego odłożyłaś. Ja również czuję ogromną satysfakcję, gdy sama na coś zarobie, niestety jest ciężko bo kupuje mnóstwo rzeczy których wcale nie potzrebuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczy kupione za własne zarobione pieniądze bardziej sie szanuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też swój własny aparat kupiłam za zarobione pieniądze. :) Ani rodzice ani reszta rodziny nigdy nie kupowali mi drogich rzeczy i na wszystko musiałam sama zapracować. Wydaje mi się, że tak jest lepiej, bo uczymy się oszczędzać na coś wymarzonego i własnego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że spełniłaś swoje marzenie! Gratuluję !:)

  OdpowiedzUsuń
 5. To świetnie ze sama kupiłaś coś za swoje pieniądze :) Masz wielką satysfakcję i zazdroszczę zakupu sądzę jednak ze efektu tego zakupy zobaczymy już niedługo :)
  aniolek4.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. też ostatnio zainwestowałam w aparat i jestem bardzo zadowolona. Ja postawiłam na Nikona.
  Obserwuję i zapraszam do mnie: http://thewomenlife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdroszczę zakupu ja jeszcze muszę pozbierać na nowy sprzęt <3
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger