Śmierć online


Dziękuję za komentarze pod ostatnim wpisem! Pomogliście mi pokazać, co lubicie oglądać na moim blogu - wygrała fotografia, pisanie od serca i stylizacje, czyli 3 rzeczy które cholernie kocham tworzyć, dzięki ludzie! ❤
Jest obecnie 0:56. I ja nadal nie śpię, choć jutro muszę wstać z rana z paroma rzeczami i nadal mam wyrąbane. W każdym bądź razie, dużo myślałam. Pisanie od serca - wiecie czasami, jakie to trudne? Bo się jednak zawsze boimy opinii innych lub tego jak to odbiorą. Myślę, że my powoli umieramy online. Internet osłabia momentami naszą pewność, ze to co piszemy jest dobre. Rozmowy o uczuciach takich dogłębnych,opisywanie ich to jakaś pierdoła a wychodzi bardziej nam podrabianie cudzych tekstów bo sami powoli nie potrafimy opisywać uczuć. Mam tu na myśli blogerów teksty, gdzie to ci wygląda na efekt deja vu - w kółko coś podobnego. W kółko "bądźmy fit" lub "uśmiechnij się!" lub "życie jest piękne!" - ok, życie może mieć cudowne chwile, ale nie zawsze tak jest i nie zawsze będziemy myśleć jak chorzy optymiści. Czy jak zerwie z Tobą jakiś głupi padalec to krzykniesz sobie "życie jest piękne!" i się uśmiechniesz choć dupek Cię zdradził? No nie. Zamiast tego będziesz raczej w stanie bezlitosnej suki która teraz najchętniej by mu urwała jaja i klnęła, a na sam koniec przyjdzie stan w którym będziesz chciała pokazać "zobacz co straciłeś!".
Okazujmy emocje prawdziwe, nie pokazujmy że ktoś ma zajebiste życie choć go nie ma. To takie głupie koło. Nie zapominajmy, że uczucia są ważne nie ważne jakie by były.
Nie chcesz umrzeć w internecie? Pokaż emocje. Miej w dupie co pomyślą inni. Pisz od serca.
Ja właśnie ogarniam dupę i będę dawała teraz 110% serducha w tą stronę, w swoją pasję.


7 komentarzy

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

 1. Fajny blog :) Nie ukrywam, że wątki fotograficzne najbardziej mnie przyciągną :)

  Dodaję do obs :)
  pozdrawiam!
  ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie tak! Blogowanie to taki artyzm na swój sposób. Piszesz, tworzysz coś, kreujesz, wymyślasz, planujesz, składasz. Jeżeli człowiek w tym momemcie boi się wyrazić siebie i powiela cudze pomysły w obawie przed swoimi, jego blog zaczyna powiewać nudą. Mam takie odczucia jak Ty. Trzeba pisać z głębi i naprawdę, wysilić się na jakąkolwiek kreatywność czasem.
  http://projektk18.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ja uwielbiam taki styl pisania!
  Całkowicie masz racje, te głupie, optymistyczne hasła już nawet nie motywują, bo są zbyt często używane.
  Zza Obiektywu

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam czytać to co ty piszesz. Wiem, że to słowa od serca i one do mnie trafiają.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ja to chyba jednak bym się takiemu dupkowi uśmiechnęła i naprawdę stwierdziła, że życie jest piękne :D
  Ale masz rację, nie da się tak cały czas. Pisz jak najwięcej!
  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyno! Nie wiem jak to okazać lepiej, ale KOCHAM SIĘ W TOBIE I W TWOICH SŁOWACH. Piszesz świetnie, uwielbiam taką szczerość jaka płynie z Twojego serca. Wiesz, że dla mnie jest to na miejscu pierwszym, bo już odwiedziłaś mojego bloga, i wszystko co pisałam, to właśnie idealnie jak Ty- szczerze. <3 Coś pięknego!
  Dlatego zawsze byłam za okazywaniem uczuć. I za tym, aby mówić o nich otwarcie i się tego nie bać.

  OdpowiedzUsuń
 7. wow, bardzo szczera i świetna notka!

  mój blog klik

  OdpowiedzUsuń