Po ludzku #1 | LIPIEC 2017


Cześć! Jak widzicie po tytule, wpadnie na blog nowa seria wpisów czyli PO LUDZKU. Głównie chce aby raz w miesiącu zapanował taki luz gdzie będzie typowo życiowo co u mnie się działo, w którym momencie może zmądrzałam, w czym tkwiło sedno miesiąca. Myślę, że tak się powinno robić by czytelnik nas lepiej poznawał oraz takie posty się przyjemnie czyta oraz ogląda do porannej kawy czy wieczornego odpoczynku :) W dodatku to nie jest takie gadanie w kółko o swojej osobie co robią po niektórzy czy rzucanie komercją w postaci promowania co post produktów z kolejnej współpracy.

Lipiec był skupiony na wprowadzaniu zmian. Tyczyło się to bloga oraz mojej osoby, relacji różnych. W skrócie cały miesiąc: 

 • Odwiedziłam Kraków w celu sesji zdjęciowej oraz by ogólnie pozwiedzać gdyż od dawna tam nie byłam. Przy okazji zabrałam swoją mamę w ramach prezentu z okazji imienin :) Było warto, bo bardzo miło wspomina wyjazd i dobrze raz na jakiś czas rodzicowi zafundować taki wyjazd w ramach podziękowań za to co dla nas robi :) 
 • Powróciłam na siłkę oraz basen. To był ciężki powrót gdyż zaraz 2 tygodnie od tego jak zaczęłam chodzić doznałam kontuzji oraz obecnie jestem niedysponowana ze względów kobiecych - jak pech to pech, a TE DNI są wyjątkowo takie gdy mój żołądek się domaga wielu rzeczy których jeść nie powinnam :D 
 • Przeczytałam "Harry Potter: Przeklęte dziecko". Bardzo polecam, wciąga. Przeczytałam w 2 dni! :) 
 • Nauczyłam się robić zdjęcia nowym sprzętem oraz nowym telefonem. Duży plus, bo gdy dodaję zdjęcia na instagram to jestem zadowolona z jakości.
 • Odkryłam, że kolorowe omlety na śniadania oraz pyszne smoothie na 2 śniadania to idealny wybór!


Oprócz tego, mogę już Wam powiedzieć, że oprócz serii "po ludzku" pojawi się również coś, co chciałam tu od dawna wprowadzić. Będzie również seria "HorrArt" czyli będą to posty w których będą się pojawiać recenzje 3 horrorów które obejrzałam danego miesiąca. Będzie czy je polecam, na ile oceniam, co może w nich zaskakiwać. Te posty będą publikowane każdego 13-stego dnia miesiąca :) Kocham horrory więc to nic dziwnego, że ta seria czym prędzej musiała się tu pojawić :D

Już na początku sierpnia miałam okazję spełnić kolejny mini cel na ten rok czyli kąpiel w jeziorze. Ja zawsze się bałam, bo zanieczyszczona woda itp. jednak odważyłam się i było super! Oraz oczywiście piękna pogoda. Nie ważny w tym wszystkim fakt, że mimo ochrony się spaliłam pół na pół ale i tak jestem zadowolona. Dzisiaj w dodatku też odwiedziłam kino na najnowszej komedii "Babski wieczór" i również mimo iż często komedii nie oglądam to ta, była dla mnie genialna :) Na blogu w tym miesiącu moja aktywność będzie dość elastyczna. Z jednej strony będzie dużo się działo - nowe dwie serie czyli dzisiejsza "po ludzku" oraz "horrArt", wideo z pokazem foto-hacków które są banalne a bardzo urozmaicają zdjęcia, nowe stylizacje do których jestem już przygotowana w 110%, pokazy sesji zdjęciowych, powrócą również przez niektórych lubiane posty lifestylowe ( muszę do nich zrobić tylko zdjęcia takie, na jakich mi zależy ), poradnik po Photoscapie - dużo, dużo roboty ale dam radę :) 
Druga strona medalu to ta, że mogą być też dni gdy mnie w ogóle nie będzie na blogsferze bo będę bardzo zajęta. 
Lecę spać ponieważ jutro dalsze ciągi obróbek, nowa sesja zdjęciowa o złotej godzinie także efekty już niebawem! Trzymajcie się! :) 


3 komentarze:

 1. bardzo podobają mi się zdjęcia z Krakowa. Bardzo cię podziwiam, że tak bardzo poświęcasz się dla bloga i wkładasz w to dużo serca i czasu!

  mój blog klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale będzie się działo :) Fajnie, że urozmaicasz bloga różnymi seriami :) Najbardziej czekam na te o Photoscape :)
  pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale się cieszę z tej serii! Też chciałam wprowadzić na bloga coś podobnego, chciałam pod koniec miesiąca dzielić się wszystkim, muzyką, filmami, książkami, jedzeniem... Może i ja spróbuję pod koniec sierpnia coś takiego stworzyć?
  Uwielbiam też Kraków, jest magiczny. A Przeklęte dziecko również pochłonęłam w 2 dni!

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger