TOP 3 FILMY NA JESIEŃ


Były top seriale ( tu kliknij by spojrzeć ), wiec czas na 3 filmy które umilą ci długie wieczory pod kocem z gorącym kakukiem w ręku. Osobiście kocham oglądać filmy więc nie mogło ich tutaj zabraknąć. Mam swoich faworytów, których z miłą chęcią Wam przedstawię.
Worris - dziewczyna która postanawia wyruszyć w świat, uciekając z Afryki wprost do Nowego Jorku by zacząć nowe, lepsze życie. Jednakże sprawy nabierają rozpędu, gdy nieoczekiwanie wkracza do świata mody...
Przepiękny film. Myślę, że każda kobieta powinna spojrzeć na ten film. Produkcja ukazuje ogromną siłę, jaką może pokazać kobieta. Jest cichym apelem o tym, co wyprawia się nadal na świecie odnośnie kobiet i by żadna kobieta, która jest w jakikolwiek sposób krzywdzona pod względem psychicznym jak i fizycznym ze względu na swoją kulturę oraz obyczaje, nie bała się o tym powiedzieć. Film chce przekazać, aby każda z nas walczyła z tym co czasem narzuca się nam i robiła to, co dla niej najlepsze.

Chio - zwykła, prosta dziewczynka zostaje wraz z siostrą sprzedane do domów gejsz. Mała, cichutka dziewczyna zmienia się w piękną, dorosłą kobietę a ponad to..w jedną z najsławniejszych gejsz. Chcesz się dowiedzieć ile przeszła oraz jak dążyła do swego celu? Oglądnij film :) To kolejny film ukazujący siłę lecz tym razem marzeń oraz determinację do osiągnięcia wyznaczonego celu. Uczy tego, że przeszkody da się pokonać oraz, że karma czasami wraca ze zdwojoną siłą :) Dodatkowo super jest ukazana inna kultura "od kuchnii" :)

Victor - młody, z dobrego domu chłopak ma poślubić Victorię - dziewczynę, którą poznaje pierwszy raz w życiu. Małżeństwo ma zapewnić lepszą sytuację obydwu rodzinom. Podczas próby przysięgi małżeńskiej, która kończy sie fatalnie - młodzieniec udaje się do lasu aby poćwiczyć. Podczas tej krótkiej wyprawy, jego los odmienia się o 180 stopni i nagle z kawalera, staje się mężem gnijącej panny młodej. Jak zakończy sie historia? Obejrz :)
Przepiękna produkcja Tima Burtona. Ja ogólnie jestem ogromną fanką jego twórczości i większość jego filmów nosi za sobą cudowną puentę. W tym filmie animowanym zobaczymy m.in historię miłości, poświęcenia. Osobiście pokochałam główną postać jaką jest Emilia - jej miłość do Victora, uczciwość oraz sprawiedliwość, utożsamia się z moją osobą. Klimat mrocznej animacji wprowadza nas do innego świata. Polecam gorąco obejrzeć :)
18 komentarzy:

 1. Ja oglądalam jedynie kwiat pustyni :) Przepiekny film! Również polecam ♥

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam ten film Kwiat Pustyni i muszę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych jakie kiedykolwiek oglądałam ;)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. "Kwiat Pustyni" - rewelacyjny film! <3
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wyznania Gejszy" to rzeczywiście cudowny film i można go oglądać bez końca, jednak myślę, że książka mimo wszystko jest lepsza i od niej warto zacząć przygodę z Chio :)
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i Ty kochana jak zwykle przychodzisz z wielką pomocą. Teraz wiem co będę robić przez weekend. Szukałam ciekawych filmów, a że tych nie miałam okazji oglądać, to teraz bardzo chętnie obejrzę. Całuję! :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiat Pustyni piękny film :) dwa pozostałe muszę obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja polecam ' The Book of Henry' <3 Przepiękny film !

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o żadnym z tych filmów:O Film pt. "Gnijąca Panna Młoda" wpisuję do swojej Fall bucket list! :) BLOG - golawskarolina

  OdpowiedzUsuń
 9. Mogłabym się zabrać w końcu za "Gnijącą pannę młodą" :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jejku, nic nie oglądam z tego. :O
  Obserwuję :)
  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 11. Oglądałam tylko Gnijącą pannę młodą, resztę muszę nadrobić!

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń
 12. Gnijąca Panna Młoda - uwielbiam :D

  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwiat pustyni to film, który zdecydowanie każda kobieta powinna obejrzeć, uwielbiam. :)

  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 14. Kwiat Pustyni bardzo mi się podobał :) zresztą książka też :) // ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
 15. Oglądałam tylko drugi film. Pierwszym mnie bardzo zaciekawiłaś. Może jeszcze dziś na wieczór sobie obejrzę :)

  im-dollka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Gnijącą pannę młodą oraz kwiat pustyni widziałam, również bym poleciła :)
  www.mybloggingtravel.pl

  OdpowiedzUsuń

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger