WYZWANIE FOTOGRAFICZNE: zdjęcia telefonem


Pierwszy raz się tak odważyłam by wykonać sesję telefonem. Mój nie jest jakiś wielkich lotów stąd o tyle wyzwanie było ciekawsze. Było to na pewno ciekawe doświadczenie i duża nowość odnośnie kadrowania. Bardzo dziwnie sie czułam fotografując telefonem! Małe pole manewru ustawień, możliwości odnośnie kadru. Fotografując aparatem zawsze to daje fajne rozmycie tła, a telefonem nie co troszkę mi przeszkadzało. Dziękuję Natalii że mi pozwoliła na wykonanie takiego wyzwania na sobie i myślę, że fotografowanie telefonem zostawie na instagram bądź zbieranie miłych wspomnień...oraz backstage'y z sesji zdjęciowych :) Możliwie wykonam jeszcze kiedyś takie wyzwanie ponieważ to fajny sposób na porównanie swoich możliwości obydwoma sprzętami.
APARAT: Canon 70d + 50mm 1.8 + obróbka PhotoShop
TELEFON: LG K8 + obróbka VSCO

10 komentarzy

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

 1. Telefon nie wypadł zle w sumie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak na pierwsze takie wyzwanie to chyba nie i pewnie zrobię kolejne w grudniu :)

   Usuń
 2. Chyba telefonem bardziej podobają się mi. ps. gdzie kupiłaś kurtkę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Telefon ma lepszą jakość barwy niż aparat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No akurat tu się nie zgodzę gdyż, jakbyś przeczytała wpis, zauważyłabyś że zdjęcia zarówno z aparatu jak i telefonu, były przerabiane stąd różnica jest ogromna.

   Usuń
 4. Moim zdaniem i tak temat zdjęcia jest ważniejszy od tego czym je zrobimy. Telefon mamy zawsze przy sobie gotowy do działania - toporną lustrzankę już niekoniecznie. Aparat pokaże swoje możliwości przy trudniejszych zdjęciach (np. nocnych).
  http://toexplore.eu/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tu sie zgodzę w 100% i pewnie jeszcze kiedyś wykonam takie porównanie. Mam już temat więc może wyjść coś z tego ciekawego oraz pokazać fakt, że robienie zdjęć telefonem wcale nie należy do najłatwiejszy ze względu na te właśnie czasami ograniczone możliwości :)

   Usuń
 5. moim zdaniem mimo to i tu i tu zdjecia wygladaja fajnie. Tak naprawde dovre zdjecia nawet lepsze niz aparatem czasami mozna zrobic telefonem zalezy to jedynie od swiatla i parametrow :)
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie widać tu różnice w zdjęciach. Mi się bardziej podobają te z aparatu, ale też przyznam rację, że telefon mamy zawsze przy sobie i łatwiej nim uwiecznić jakiś ulotny moment. Jednak jestem fanką rozmytego tła ! <3 // ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń