PRZERWA?Przychodzi taki moment gdy nagle docierają do Was wartości, myśli oraz przemyślenia...nie wiadomo skąd. Po nich albo mądrzejecie albo tym bardziej czujecie się zrąbani.
Zbliża się koniec roku i jak typowy człowiek, chciałabym coś od nowego roku zmienić. Jednak ja tych zmian nie zacznę wprowadzać od nowego roku tak w sumie, bo już zaczęłam powoli walczyć o to, aby one od nowego roku miały dla mnie większą wartość i stanowiły duży sens, niż były rzucanymi słowami na wiatr. Teraz sprawdzam, czy dałabym radę je wprowadzić w życie. Jeśli tak, to od 1 stycznia zacznę czynić z siebie, mam nadzieję, lepszą wersję. Uważam to za coś dobrego tą metodę, ponieważ sprawdzając miesiąc przed czy podołamy, startujemy z lepszą postawą na nowy rok. Jesteśmy pewniejsi, że to postanowienie ma sens i może się udać.

Ja obecnie sprawdzam, czy to co ma sprawiać lepsze mi samopoczucie, faktycznie je poprawia z każdym dniem oraz czy byłabym systematyczna w utrzymaniu owych "rytułałów". Również postanowiłam zrobić sobie miesięczną przerwę od zdjęć. Chciałabym otworzyć dla siebie nowy etap w tej pasji, zacząć dostrzegać inne możliwości, inspirować się. Z jednej strony - osiągnęłam w tym roku duży progres w obróbce z czego jestem cholernie dumna. Natomiast z drugiej - to nie do końca czasami to w co chciałabym włożyć 100% serca. Zlecenia owszem przyjmuję praktycznie wszystkie by nabyć doświadczenia oraz nadal uwielbiam spełniać się w tym, lecz one będą oddzielną linią, zostaną inaczej traktowane niż do tej pory. Myślę, że potraktuję je jeszcze poważniej niż do tej pory. Kochać będę każdą prace związaną z fotografia, lecz potrzebuję przerwy by dostrzec, czy to co chcę tworzyć, to właśnie ten kierunek oraz doszkolić swój warsztat w programach graficznych abym czuła większą możliwość tworzenia. Tak samo potrzebuję tego miesiąca by odpocząć - wierzcie lub nie lecz takie fotografowanie co miesiąc, spędzanie masy czasu na obróbkach to praca - przyjemna, lecz czasem spędzająca sen z powiek by zdążyć komuś wysłać zdjęcia. I przy okazji poświęcę ten czas szczególnie na święta oraz bliskim mi osobom.Wracając... Chciałabym iść w stronę zdjęć udziwnionych z nietuzinkową stylizacją. Także bardzo pragnę zacząć doszkalać się w fotografii ślubnej gdyż bardzo mocno uwielbiam oglądać stylizowane sesje w niezwykłych miejscach jak i reportaże z tych cudownych chwil w życiu ( tak, fotografowanie momentów ulotnych to coś o czym skrycie marzę! ). Portrety nadal kocham mocno, to się na pewno nie zmieni. Do tego wszystkiego dochodzi pragnienie sprawdzenia swoich sił w fotografii zwierząt. Ogólnie: chcę być elastyczna, by wykonać i dobrze jakieś zlecenie jak zarówno czuć satysfakcję z tego, że poszłam również w fotografię która daje mi "większe pole do popisu" i mogę stworzyć coś innego.

Trzymać możemy kciuki by wszystko poszło w nowym roku po naszych myślach :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger