ŚWIĘTAŻyczę Wam wszystkim Wesołych Świąt spędzonych w ciepłym, rodzinnym gronie, masy cudownych chwil oraz dużo smacznego jedzenia :) Co do nowego roku to super by następny był lepszy od poprzedniego! :) Oraz oczywiście dużo szczęścia! 
Jak  dla mnie to pierwsza wigilia od dawna przy której jest tyle rzeczy do zrobienia mimo nie wyczuwalnego klimatu za oknem ( u nas obecnie pada deszcz ). Jednak nadal wyczuwam ten nastrój miłego wieczoru wigilijnego. Natomiast co do tego roku...nie jestem do końca z niego zadowolona choć widzę również jego plusy, ponieważ rozwinęłam się w swojej pasji, małymi kroczkami wprowadzam rytułały, które sprawiają iż czuję sie lepiej, zwiedziłam dwa miasta które polubiłam, skończyłam szkołę, zaczęłam studium oraz podjęłam się pracy, która mnie satysfakcjonuje. Trzeba doceniać to co się ma i dostrzegać ze wszystkiego lekcje! :)

Macie już jakieś postanowienia na nowy rok? :) Ja ogromne! Przede wszystkim marzę aby moje zdjęcia stały się lepsze i by zrealizować zdjęcia, które dadzą mi większą satysfakcję z ich wykonywania. Ponad to, mimo akceptacji swego wyglądu chcę coś zmienić w nim a jak wyjdzie to zobaczymy - wróciłam w końcu do pływania! Dużo na pewno się będzie dziać.

Do zobaczenia po nowym roku! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆

Copyright © 2014 FotoHart , Blogger