Ciepło wietrznych dni
Cześć! ❤
Dzisiaj krótki wpis, luźna pogadanka z mej strony. Jest tak zimno na polu! Gdyby był śnieg - ten mróz byłby wybaczony i godny poświęceń by działać fotograficznie. Jednakże, pogoda jest ponura przez co warunki nie są specjalnie "wygodne" i chyba zaczekam trochę z kolejnymi zdjęciami.
Dodatkowo doszła nauka na egzaminy które czekają mnie na początku lutego. Nie ukrywam - stres lekki jest ponieważ prawo wchodzi mi dość opornie, a nawał prac rośnie. Trudno pogodzić wszystko na raz i chociaż małymi kroczkami sie to udaje to nadal brakuje czasu mi np. na ćwiczenia, które miałam robić a gdy wracam z pracy to jedynie o czym myślę to dobre jedzenie i kąpiel.
Jutro mam wolne więc planuje zrobić te rzeczy, na które nie będę mieć czasu w weekend :-). Trzeba robić parę rzeczy po trochu by nie zwariować i nie zaniedbywać rzeczy ważne, nad inne rzeczy ważne.
Planuje coś jutro nagrać choć nie do końca wiem co...takie małe urozmaicenie na bloga. Jeśli macie pomysł, napiszcie na dole. Wkrótce także ujrzycie tu fajną sesje ( moim "skromnym" zdaniem" ).
Dajcie też znać jak wam się podoba taka forma wpisów ❤
Do następnego! :-) 


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆