Rosegal - recenzja


Cześć! Ostatnio moja aktywność na blogu nie wygląda obiecująco ze względu na dalszy brak odpowiedniego sprzętu, ale trzymajcie kciuki aby już wkrótce nowy sprzęt się pojawił a z nim zaszły kolejne zmiany na blogu. Na pewno zawiesze blog na miesiąc by dokładnie na każdą rzecz się przygotować ale myślę, że będzie warto :) Przychodze z szybką recenzją kilku produktów z Rosegal. Otrzymałam możliwość współpracy z tym sklepem internetowym i pomyślałam, że mimo trudności technicznych, warto zrobić ten post.
Wybrałam na stronie 5 produktów: gąbeczke do makijażu oraz pędzle, pasek ledowy, plecak oraz kubek. Ogólnie: produlty nie są złe. Kubek w kształcie jednorożca jest uroczy i uwielbiam z niego pić poranną, ulubioną herbatę. Ciekawostka: gdy nalewa się wrzątku, zmienia jego grzywa kolory na żywsze :) Pędzle i produkty do makijażu: gąbeczka przyszła moim zdaniem za twarda i nie za specjalnie przyjemnie się nią nakłada produkt. Pędzle bardzo mięciutkie, miło mi się nimi pracuje i tu nie mam co się przyczepić :). Plecak fajnie wykonany, pokaże wam go w innym wpisie z jakąś stylizacją. No i największe rozczarowanie czyli pasek ledowy...czyli coś na co najbardzoej wyczekiwałam a to mój największy zawód. Pasek przyszedł nie działający, było można wyczuć że pilocik to fail bo był plastikowy, złączka dołączona do zestawu była zbyt luźna wiec wypadało wszystko z kontaktu, a całość przyszła dużo krótsza niż się spodziewałam. Może ja trafiłam na akurat feralny zestaw choć nie ukrywam że bardzo się zawiodłam.
Ogólnie: produkty doszły bardzo szybko, były szczelnie zapakowane. 4/5 produktów była w zaskakująco dobrej jakości, służą mi cały czas i już tak podsumowując jestem zadowolona z zamówienia.
Pędzle - klik
Gąbeczka - klik 
Plecak - klik 
Pasek led - klik 
Kubek - klik

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆