Błękitny pląs po mieście | Plus Size | FotoHartW ciągu ostatnich dni staram się żyć myślą "lepiej, że próbujesz niż gdy odpuszczasz". Bardzo takie myślenie pomaga bo pozwala na to by iść do przodu i nawet gdy czegoś się mocno boimy bądź przeżywamy ogromny stres - taka maksyma pomaga to przetrwać. Dobrze też zawsze sobie w duchu powiedzieć "uda się czy nie uda - ważne są chęci oraz starania". Gdy odpuszczamy to tylko na tym tracimy a lepiej spróbować, nawet gdyby się coś miało nie udać po naszej myśli.
Kolor niebieski to zazwyczaj jest kojarzony z nadzieją, spokojem oraz opanowaniem. Coś w tym jest.
Moja propozycja na dziś: wybrałam prostą z falbankami bluzkę od Bonprix - dzięki temu, że brak na niej specjalnych wzorów, mogę ją ubrać do większości okazji - wystarczy kilka dodatków, inny dół i cała stylizacja wygląda o 180 stopni inaczej. Klasyczne niebieskie jeansy, które wyróżniają się teksturą oraz zwykłe granatowe balerinki, które upolowane zostały na kapłanówce za 20 zł. Delikatny akcent jaki tu wstawiłam dodatkowo to małe kolczyki klipsy, które z kolei wyhaczyłam na AliExpress.
Jesteście bardziej opanowani oraz spokojni czy raczej korci w was szaleństwo? Jakie jest wasze zdanie co do chęci człowieka i jak wam się spodobała dzisiejsza stylizacja? Piszczcie na dole! Bluzka - Bonprix ( klik )

Spodnie - No Name

Buty - Kapłanówka

Kolczyki - AliExpress

Torebka - Bonprix 
Zdjęcia - Natalia Krzyszkowska 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆