Słodki Powrót | LIFESTYLE | FotoHart


Jak miło znów tutaj pisać! 💗 Była dosyć spora przerwa od porządnych sesji zdjęciowych oraz bloga. Wszystko to spowodował czas oraz brak sprzętu. Mój laptop padł 2 miesiące temu a to nie sprzyjało późniejszej obróbce zdjęć. Tak samo czasu nie miałam na jakiekolwiek sesje zdjęciowe czy pracę nad treścią bloga. Jednak podniosłam się i przychodzę do Was nie tylko z podniesioną głową, ale również nowym wyglądem bloga! *Dajcie znać jak go odbieracie*. Szablon zakupiłam u Grafiterki. Moja stanowisko pracy uległo również sporej zmianie, jest wygodniejsze oraz bardziej profesjonalne. Mam nadzieję, że każdą inwestycję oraz to ile wkładam serca w pasje będzie widać. Usunęłam także panel z obserwatorami, gdyż te cyferki to nie wyznacznik tego ile ktoś nas faktycznie czyta.
Myślę, że każdy z nas potrzebuje odrobiny słodyczy w ciągu tygodnia. Usiąść i rozkoszować się łakociami bądź aromatyczną kawą. Ja połączyłam tym razem swoją pracę nad sesją zdjęciową z taką rozkoszą - by oprócz pracy spędzać słodko wolny czas.
Dzisiejsza stylizacja jest luźna, słodka i frywolna. Legginsy dają swobodę ruchów a w połączeniu z perełkami tworzą ciekawą całość. Do tego zabawne buty z króliczym akcentem oraz prosta bluzeczka wraz z kolczykami by wszystko z pozoru było proste, stonowane ale zawierało delikatny akcent słodyczy.
Zapraszam Was na słodką sesję zdjęciową. Dziękuję Atelier Słodkości za możliwość wykonania zdjęć w tak urokliwym miejscu! Zdjęcia wykonała Natalia Krzyszkowska :)
Ps. Zapraszam osoby z Tarnowa do nich na ciasta, są przepyszne! 🍰


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆