Paski | Plus Size | FotoHartDzień dobry drodzy czytelnicy! 

Jak tam Wam mija maj? U mnie jest on dosyć chaotyczny oraz pracowity. Mogę Wam się szczerze "pochwalić", że nastały właśnie dni gdy już mogę spokojniej podchodzić do spraw związanych z zadbaniem o siebie. Uwierzcie mi, gdy naprawdę gonicie bo ciągle coś wkracza w każdym tygodniu, to nie jest łatwo by zabrać się za ćwiczenia czy pilnować dokładnie diety ( przynajmniej ja tak mam ). Dzisiaj się wybieram na basen oraz zamierzam spędzić dzień ogarniając dom czy nad nauką, której nie ukrywam mam trochę a przez inne egzaminy została ona zepchnięta na dalszy plan. Trzymajcie kciuki! :) 

Wczoraj również byłam na sesji, która miała zupełnie inny zamysł - miało wyjść pięknie, kolorowo oraz zabawnie jednakże lokalizacja się zmieniła o 360 stopni i trzeba było kombinować. Wyszły dosyć naturalne kadry, typowo lifestyle. Wieczorem również u Natalii zobaczycie wpis ze zdjęciami które pochodzą z wczorajszej kombinatorki :)
Stylizacja prosta, zwyczajna - moim zdaniem jest idealna na co dzień. Bluzeczka w paski została połączona z klasycznymi spodniami denim. Aby nie było tak oklepanie to wybrałam buty, które rozbiją całość i dodadzą zabawnego akcentu. Kolczyki to dodatek, który ma również ładnie podkreślać całość. Co o tym sądzicie? :)Bluzka - Bonprix ( klik )

Spodnie - sklep w Świcie w Tarnowie ( wybaczcie nie pamiętam nazwy )

Buty - Kapłanówka

Okulary - Sinsay

Kolczyki - AliExpress 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆