Fake Italy | Rozwój | Lifestyle


Witajcie czytelnicy! 😃

Dzisiaj nieco w innej odsłonie do Was "przychodzę". Mianowicie; okazuje się iż w Tarnowie można natknąć się na uliczki które łudząco mogą wtapiać się w włoski klimat. Niektórzy przechodzą obojętnie wobec nich codziennie uliczkami ślicznego rynku, jednak ja do owych osób nie należę. Kocham swoje miasto za takie zakamarki, które pozwolą mi przenieść się do innego kraju.

Pomyślałam, że napiszę dzisiaj o ROZWOJU. Każdy z Nas się rozwija? Niekoniecznie. Są osoby, które myślą iż idą do przodu tak naprawdę będąc cały czas w tym samym miejscu. Rozwój kojarzy mi się z eksperymentowaniem, odkrywaniem czegoś nowego oraz poznawaniem samego siebie. Uważam, że ja się rozwinęłam gdyż ciągle coś idę w kierunku fotografii i nie trzymam się kurczowo jednego tematu lecz próbuję wyciągnąć dużo więcej. Podobnie jest w innych kategoriach. Trzeba pokazywać coś innego, próbować. Niektórzy uważają, że objęli dobrą drogę trzymając się cały czas jednego tematu np. jest blogerka modowa - uważa, że 100 komentarzy gwarantują iż to jest szczere docenienie. Niekoniecznie, nie zapominajmy że takich blogów jest tysiące...I czymś oprócz stylizacji i w miarę dobrych zdjęć się wyróżnia? No nie. Ja osobiście sama lubię wrzucać coś innego, dzielić się przemyśleniami. Sam blog oparty na modzie plus size powiedzmy sobie szczerze, byłby nudny....a tak to jest tutaj rozmaicie odnośnie życia, przemyśleń, stylizacji oraz mojej ukochanej fotografii. Rozwój pozwala nam pójść do przodu, zmienić się na lepsze. Lepiej zawalczyć niż powiedzieć "eh, walić to, nie uda mi się to" bądź "ale tyle jest tej konkurencji...czym się wyróżniam". Jeśli chcesz się czuć dobrze ze swoimi pasjami, musisz pamiętać aby nie przejmować się zbytnio innymi tylko skupić się na dwóch czynnikach: TY I CEL. Jeśli ciągle będziesz miał w głowie zdanie "a co powiedzą inni" to bardzo może to Cię zmylić. Działaj to co uważasz za słuszne. Nie będziesz z siebie zadowolony dopóki nie będziesz czegoś robił/a głównie dla SIEBIE. Również otoczenie w jakim się znajdujemy ma ogromny wpływ. Ludzie to cząstka naszego życia, które je ukierunkowuje. By rozwijać się, trzeba mieć wsparcie w bliskich oraz osoby, które nie będą blokować a popychać do działania. Niekoniecznie zawsze to widać, gdy ktoś nas zamyka na rozwój. Trzeba samemu to dostrzec i zrobić coś z tym. Odcięcie się od takich toksycznych osób często boli, jednak to nam samym wyjdzie na dobre. U mnie samej było tak, że poświęcałam czas osobom często, które w jakimś stopniu blokowały mi moją pasję, pracę oraz mój codzienny tryb jaki chciałam mieć. Odcięłam się i nie żałuję obecnie decyzji, gdyż widzę coraz większy progres. W dodatku obecnym bliskim jestem coraz silniejsza, widzę u siebie natychmiast to co mam poprawić i działam w tym kierunku dużo szybciej niż kiedyś. Siłą napędową więc jest przede wszystkim w rozwoju TY, CEL I BLISCY. 
Rozwijaj się próbując czegoś ciągle nowego, wprowadzając zmiany, walcząc o to by ciągle było lepiej. Aby TOBIE było lepiej.
Kliknij w kota by przejść do poprzedniego wpisu z pola lawendowego 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆