Oczyścić się | Lifestyle


Pamiętasz swe słowa, które mówiłaś do siebie parę dni temu? Albo te co mówisz za każdym kolejnym miesiącem? Lub też te z każdym nowym rokiem? "ZMIENIĘ SIĘ".
Spójrz na siebie w lustrze. Widzisz, czas płynie. Powiedz teraz głośno do siebie "chcę się zmienić". Podziałało? No nie. Ty to nie wróżka z Disneya. To pójdźmy inną drogą. Zacznij działać.
Nie zmienisz się z dnia na dzień. Bądź z tygodnia na tydzień...kroczki twe niech będą powolne ale przemyślane. Pamiętaj, masz to zrobić dla siebie, nie dla otoczenia. Chcesz się lepiej czuć? Zrób coś dla siebie. Pomyśl o sobie. Bądź słodkim egoistą i zacznij patrzeć na szczęście jakie możesz mieć ze zmian. Trudna jest droga, lecz pamiętaj by po drodze nie zatracić siebie.
Oczyść swoją głowę z wymówek i zrób coś ze swoim życiem.
Niech twe łzy opadają ze szczęścia tak jak deszcz obdarza rośliny podczas opadu i nadaje im chęci do życia. Niech twym deszczem będzie twa osoba. Twoje szczęście. 
..................................................................................
Nie łatwo żyć zdrowo. Lecz warto być zdrowszym każdego dnia. Miło jest spoglądać w lustrze i zauważać zmiany. Cudownie czuć się lepszą osobą. Serce czuje spokój gdy wszystko powoli nabiera odpowiedniego rytmu. 
Ps. Wakacje to super czas na zmiany! 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆