Waga człowieka | Lifestyle & Plus Size


Witajcie! 
Na blogu mnie ostatnio mniej ale to wszystko przez ogrom pracy. Reportaż ślubny, sesje zdjęciowe, mnóstwo innych obowiązków mnie przygniotło i ciężko było znaleźć czas na inne rzeczy. Teraz biorę się w garść z kolejnymi rzeczami w tym blogiem.
Nawet zmienił się jak widzicie nagłówek. Wszystkie sprawy związane z nim oraz samym logo wykonał Mój Niezawodny Mężczyzna( klik )
Gdy pozowałam do dzisiejszych zdjęć, ludzie dziwnie mi się przyglądali. To taki dziwny widok dziewczyny plus size pozującej bez wstydu z uśmiechem na ustach? Oczywiście, że nie. To atut! Lubię siebie. Nie uważam się za gorszą od innych ludzi. Pomimo tego, nadal widok dziewczyny większej rozmiarowo budzi u większości ludzi jakieś inne odczucia niż w przypadku osób szczuplejszych. I my przez to, osoby większe - tracimy poczucie własnej wartości. Jasne, przyznam się publicznie: chcę schudnąć. Ba, już to zrobiłam chudnąc z rozmiaru 50 na obecny 46. I nadal chcę coś zmieniać w swym wyglądzie. Ale nadal siebie akceptuję i lubię. Miewam słabsze dni, gdy mój wygląd mi przeszkadza. Jednak dzięki bliskim oraz własnej podświadomości wiem, że nic szybko ani łatwo nie przychodzi. Potrzeba czasu i cierpliwości. Ale nie zagłębiam się w paranoję odchudzania a po prostu zmieniłam kilka nawyków. I jest lepiej. Ja robię wszystko głównie po to by się czuć ze sobą każdego dnia lepiej. Chcę czuć, że dbam o siebie oraz swe ciało. Małe kroki są dużo lepsze niż siedzenie na tyłku z założonymi rękami. Każda kobieta ma w sobie coś pięknego. Trzeba to zauważyć i nie emanować złym mniemaniem o sobie.
Choć przyznam szczerze jedno: społeczeństwo jest bardzo płytkie. Przez wygląd często jesteśmy traktowani z góry, nierówno a tym samym czujemy się ze sobą coraz gorzej. Doszukujemy się w sobie jakieś winy gdy tak naprawdę jej nie ma. Ludzie potrafią kogoś życie oceniać tylko i wyłącznie po wyglądzie. Nie pozwólmy więc sobie wmawiać rzeczy nieprawdziwych. Pierś do przodu i patrzcie na to co macie w sobie cennego. Każdy z nas ma wartość, której nie posiada druga taka osoba.
Dzisiejsza stylizacja podkreśla mą sylwetkę. Czarną i bardzo wygodną bluzeczkę w prążki połączyłam z klasycznymi jeansami jasnymi 3/4. By troszkę optycznie wydłużyć swą sylwetkę dodałam proste w odcieniu pudrowego różu obcasy. To jest właściwie wszystko a tym samym stylizacja jest moim zdaniem kobieca :)Bluzka - Bonprix 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆