Dobre życie | LifestyleJestem Paulina. Nie mam wielkiego wzrostu, super figury czy nagle mnie nie oświeciła wielka mądrość. Nie jestem ideałem, tak jak każdy człowiek w zasadzie. Miewam dni gorsze i lepsze. Przyszłam się tu podzielić z Tobą cenną lekcją.

Gdy me życie się gorszyło, potrafiłam nie jeść nic. Albo jadłam aż mi mój brzuch pękał. Nabyłam też skuteczną zdolność do odpychania od siebie ludzi. Sądziłam, że po co mi emaptia czy zdrowy rozsądek, skoro me życie to kicha. A ludzie przecież tylko ranią, tak?

Zaczęło się układać, gdy wrócił mi olej do głowy. Otworzyłam się na drugiego człowieka, okazywałam mu emaptię i zakochałam się szczęśliwie. Skupiłam się na osobach wartościowych, a te co mnie raniły? Wyrzuciłam z życia z ciężkim sercem ( no chyba wiesz, że to nie łatwe, prawda? ). Pasja to główny cel, który zaczęłam ulepszać. No przyznam Ci się, że nie jestem profesjonalistką. Jednak pocykać zdjęcia to ja lubię.

Chwila, a co z lekcją?! No to ta lekcja. Wiesz, bywa tak w życiu, że możesz się zamknąć na życie. Brzmi dziwnie, wiem. Ale nie oceniaj, tylko czytaj. Jedna sytuacja potrafi Cię zrazić by odczuwać miłość. Złe chwile powodują, że nie widzisz szczęścia, jakie możesz posiadać. Ratunek przychodzi gdy usiądziesz po ochłonięciu i sobie w końcu uświadomisz, że coś trzeba zrobić, by dobrze żyć. Szczęścia czy wsparcia nie dadzą Ci kolejne zakupy, a odtrącając kolejne osoby na swej drodze, nie poczujesz się lepiej.

"Nic mi szczęścia nie daje" - słucham?! Jak można tak mówić. Samo życie to szczęście. Pomyśl dokładnie, zanim to wypowiesz. To dar. Inni mogliby Ci pozazdrościć ( wiem, ty nie inni ale jednak gdy sobie czasem wbije człowiek do głowy ile ma, a inni mogą tego nie mieć, tym więcej zaczyna doceniać ). No o ile nie zostaniesz w przeszłości, która nie była dla Ciebie za łaskawa to też możesz super żyć i skupiać się na tym co jest teraz.

To nie kolejne motywacyjne pitu pitu ale czasem gdy ktoś inny o swoim życiu napisze i pokaże, że też miewał gorsze chwile zwątpienia, to nagle osoba po drugiej stronie monitora sobie uświadamia, że może czas coś zrobić ze swym życiem innego.

Albo zrobić dobrą kawę.
I wyjść na dwór. Tak po prostu bez celu. 
BLUZKA - BONPRIX ( KLIK )


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆