Czas na dobry serial! | Lifestyle
Mamy piękną, polską jesień! Dla mnie ona z każdym dniem nabiera coraz piękniejszych kolorów a tymczasem dzisiaj, nie pokażę Wam jednak jesiennych kadrów lecz coś bardziej w klimacie mroku ale z domieszką ciepła w postaci ciepłej bluzy. Bluzę dorwałam w SH. Jest prosta, zwyczajna czyli coś czego szukałam.
Jak spędzacie jesienne wieczory? Ja preferuję zdecydowanie herbatę w dłoń i dobry serial! Jestem ogromną miłośniczką seriali. Potrafię w ciągu jednego miesiąca obejrzeć ich chyba z 3-4, jeśli oczywiście trafię na dobre :) Poniżej Wam podaję moich takich ostatnich 10 ulubieńców, z czego parę z nich ma się doczekać kolejnego sezonu. Podam wam w skrócie opis z Filmwebu o czym ten serial jest i jeśli opis Was zainteresuje, to nic tylko oglądać! :) W nawiasach znajduje się moja ocena serialu.  Obecnie oglądam kolejny sezon "Dobre Miejsce" i "American Horror Story" oraz zaczęłam 3 inne seriale m.in "Atypowy", "Alienista" oraz kultowy serial "Friends" bo chcę podszkolić swój angielski :)


Orphan Black ( 10/10 ) 
Uliczna oszustka, Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona, postanawia przejąć jej tożsamość, przez co trafia w sam środek śmiertelnego spisku. 

Bates Motel ( 10/10! )
Norma Bates i syn Norman kupują dom wraz z leżącym nieopodal motelem. Od tej  pory chłopak popada w coraz większe szaleństwo. 

Dark ( 10/10 ) 
Zaginięcie dzieci ujawnia podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, łącząc się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat.

American Horror Story ( 8/10 )
Każdy sezon opowiada o czymś innym. Jednak wszystkie poniekąd się ze sobą łączą :) 

Stranger Things ( 9/10 ) 
Podczas powrotu do domu znika dwunastoletni Will Byers. Zaginięcie chłopca jest początkiem dziwnych i niebezpiecznych wydarzeń trapiących prowincjonalne miasteczko.


Zagubieni w Kosmosie ( 10/10 ) 
Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. 

13 powodów ( 8/10 )
Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. 

Spadajcie Hejterzy ( 8/10 ) 
Arogancka Miranda postanawia stać się sławna umieszczając filmy w sieci.

Drop Dead Diva ( 10/10 ) 
Obiecująca modelka ginie w wypadku samochodowym, a jej dusza trafia do ciała puszystej prawniczki. Dziewczyna musi nauczyć się pracy na sali rozpraw i na nowo ułożyć sobie życie.

Santa Clarita Diet ( 10/10 ) 
Życie przeciętnej pary agentów nieruchomości ulega zmianie, gdy żona przemienia się w zombie. 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆