Nowy styl obróbki = nowe życie? | stylizacja plus size


   Cześć!
Ostatnio mnie tutaj mniej za sprawą większego nakładu pracy. Wkładam w zdjęcia 100% i wyniki na razie aż mnie w pewnych momentach zadziwiają! Znalazłam ( ponownie ) swój styl w fotografii. Mówię, że ponownie gdyż fotografowie mają różne etapy gdy szukają swojego stylu i czasami gdy już myślą, że TO JEST TEN - może się okazać, że za pół roku całkowicie się im odmieni. Jak szczerość to szczerość. Jednak tym razem myślę, że znalazłam złoty środek pomiędzy zachowaniem naturalnej kolorystyki z ciepłem, brązami i połączeniem przydymienia w swych zdjęciach. Jest to coś w czym czuję się dobrze, a ludzie powoli mnie z takim właśnie stylem kojarzą :)
Czy wypuszczę kiedyś swoje presety? Myślę, że tak. Chcę pomagać fotografom i mam kilka pomysłów na przyszłość jak to zrobić myślę dobrze, sprawnie i tak aby każdy codziennie kochał tą pasję coraz mocniej i mocniej :)
Gdy znajduje się nowy styl obróbki to tak jakby się coś zaczęło znowu od nowa i ludzie to zauważają. Nawet jeśli myślicie, że jest jakaś cisza ze strony odbiorców, może się okazać, że oni ciągle widzą co robicie i przez pryzmat tego wszystkiego, tego jak się zmieniacie - chcą do Was napisać, zapytać się o sesję, umówić się. Sama reakcja już jest dla fotografa znakiem, że idzie cały czas do przodu w pozytywną stronę :)S T Y L I Z A C J A 
To mój standardowy look na chłodniejsze dni. W płaszczyku zakochałam się od razu! To jest coś, czego ja szukałam wiernie od kilku miesięcy, a tu wchodzę na stronę Bonprixa...i jest! Normalnie od razu dodałam do ulubionych i zamówiłam. Jest elegancki, ale spokojnie można nosić go również do stylizacji bardziej miejskich i na luzie. Do tego bluzka różowa z długim rękawem, spodnie czarne i stylizacja moja standardowa - GOTOWA. Ja uwielbiam nosić się w takich kolorach i czuję, że do mnie pasują pod względem tego, jaką jestem osobą :) PŁASZCZ - BONPRIX (KLIK)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆