Sesje sesjami, co tam się więc działo?
Cześć ludziska!
Ostatnimi czasy widzicie, że na blogu jest wszystkiego...mniej. Dużo się u mnie działo ostatnio i stąd czas na bloga, spadł na drugi plan. Mogę Wam się przyznać, że lipiec miałam naprawdę zapracowany. Sesji spadło mi jak nigdy dotąd w ciągu jednego miesiąca, co ogromnie mnie napędzało do fotograficznych działań. Dlatego blog poszedł w odstawkę do momentu, aż nie znajdę czasu na porządne powrócenie na bloga :) Wiem, że niektórzy fotografowie na pewno mają duuużo więcej pracy, sesji lecz powiem Wam, że u mnie dopiero od niedawna wszystko nabrało większego tempa. Nie wyrabiałam się tak jakbym chciała, lecz powoli wszystko wraca na swój tor. Od września to będzie myślę wszystko spokojniejsze, a ja będę powoli swe prace otwierała na Rzeszów :) Jak Ci co mnie obserwują na instagramie wiedzą, przeprowadzam się do Rzeszowa. Chcę spróbować czegoś nowego, a ponad to tak bywa w życiu, zawsze gdzieś są jakieś decyzje które trzeba podejmować i nie będą koniecznie łatwe. Jedynymi z czynników jakie sprowadzają mnie do tego miasta są studia...i na wstępie Wam zaznaczę, że to nie oznacza końca z fotografią, nie! Raczej jest to coś na zasadzie, spróbowania czegoś nowego i stwierdzenia, czy taki kierunek również mnie interesuje. Więcej o tym wszystkim na pewno rozpiszę w innym wpisie. Tak, szykuję masę wpisów. Niektóre już z nich są gotowe i czekają na publikacje. Będą tutaj sesje, będą wpisy mocno fotograficzne, powrócą stylizacje plus size, bo nie ukrywam, że przez ostatnie 2 miesiące brakowało mi tego wszystkiego. Chcę by to wszystko było dużo porządniejsze, lepsze estetycznie i ciekawsze dla Was odbiorców. Fakt, może i blogi umierają ale po statystykach widzę, że są tu osoby co zaglądają :)
Obecnie jestem w trakcie przeróbek kolejnych sesji, powrotu do ćwiczeń ( niestety, brak czasu powoduje i rezygnację z takich rzeczy ) i ogarnięcia jeszcze kilku spraw :) Jestem na dobrej drodze, sesje się szykują piękne w publikacji, a ludzie dobrzy których spotykam z każdą sesją oraz Ci najbliżsi to coś co daje więcej energii :)

 Zdjęcia były wykonane już 15 lipca ale dopiero teraz mam czas, by je na spokojnie opublikować. Jak widzicie - mam na sobie białą bluzkę i czarne spodnie. Bluzka z falbankami optycznie zakrywa moje ramiona, które są większe. Dół natomiast to klasyczne spodnie, lecz z ciekawym wiązaniem. Można wtedy je dostosowywać do naszej figury :) Do tego oczywiście biżuteria w postaci bransoletek i chookera srebrnego. Takie zestawy bardzo lubię.
Szykują się fajne stylizacje już niebawem! Jakość wpisów będzie na pewno dużo lepsza. Za bardzo polubiłam blogowanie i takie kombinacje z wpisami, by teraz stanąć w miejscu. Chcę robić wszystko za każdym razem lepiej, mocniej i z coraz większym odbiorem :D

SPODNIE - BONPRIX 

Miłego tygodnia Wam życzę! :)


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆