O mnie
Paulina Pudło - miło mi Cię poznać, mów mi Paula! Mam 22 lata i pochodzę z Tarnowa. Skończyłam technikum o profilu fototechnika i na co dzień zajmuję się tym co kocham, czyli fotografią. Początki zawsze bywają trudne, jednak warto gonić za marzeniami 💕 W fotografii cenię to, że można w kadrach zapisać to co chcesz. Możesz tworzyć coś odmiennego, a czasem zapisać coś w 100% prawdziwego oraz naturalnego. Jestem miłośniczką ciepłych barw, nie lubię aż do przesady przekłamanych barw choć zdarza mi się zaszaleć delikatnie, by nadać zdjęciom wyjątkowego klimatu :) Fotografuje głównie portrety, pary jednak od jakiegoś czasu chcę skupiać się również na fotografii rodzinnej, ciążowej a także ślubnej. Moim celem jest zostać fotografem ślubnym. 
Bloga założyłam pod wpływem impulsu, będąc jeszcze nastolatką. Polubiłam to do tego stopnia, że przy tym zostałam. Dobrze mieć swój kąt w internecie, gdzie podzielicie się pasją, przemyśleniami, tym co chcecie pokazać. Nie trzymam się sztywno "reguł blogerskich". Mam materiał - dodam wpis. Proste :) Pomagam w sprawach z blogsferą, tworzę nagłówki, obrobić mogę Twe zdjęcia, jeśli chcesz im nadać innego looku.
Co jeszcze mogę dodać? A tak...czasem tu wstawiam stylizacje plus size. Noszę większy rozmiar odkąd pamiętam. Miewałam z tym trudności, choć od jakiegoś czasu polubiłam siebie, staram się dobierać wszystko do siebie tak, aby dobrze czuć się we własnym ciele. Poza tym - uwielbiam pływać, śpiewać gdy nikt nie patrzy, a także...odpalić netliflixa i kolejny odcinek ulubionego serialu :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆