O mnie i o mojej fotografii
Paulina Pudło - miło mi Cię poznać, mów mi Paula! Mam 22 lata i pochodzę z Tarnowa. Skończyłam technikum o profilu fototechnika i na co dzień zajmuję się tym co kocham, czyli fotografią. Bloga założyłam będąc jeszcze nastolatką. Stał się moją odskocznią od codzienności, gdzie mogłam pisać o wszystkim. Obecnie głównym tematem jest fotografia. Pokazuje nie tylko sesje zdjęciowe w moim wykonaniu, ale również zdjęcia "przed i po" oraz od czasu do czasu umieszczam wskazówki związane z fotografią.
Zajmuje się wykonywaniem sesji: 
→ portretowych kobiet 
→ par - sesje partnerskie, narzeczonych czy też ślubne 
→ rodzinnych ( rodzice z dziećmi w różnym wieku czy też sesje brzuszkowe )
→ fotografia ślubna 
Podczas wykonywania zdjęć zależy mi przede wszystkim na utrzymaniu luźnej atmosfery, stworzeniu kadrów opartych o szczery uśmiech oraz emocje. Wszystko zaczyna się od pozowania, a kończy na kombinowaniu oraz śmiechu. Mój styl fotograficzny to CIEPŁO. Uwielbiam ciepłą kolorystykę zdjęć. Najchętniej bym fotografowała głównie w plenerze czy klimatycznych miejscach. Jestem miłośniczką morza, lasów oraz przytulnych chatek z drewna, uroczych mieszkań czy też romantycznych kawiarenek.

Oprócz fotografii, ten blog zawiera też dużą cząstkę mnie samej w postaci wpisów, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami. Pokazuje kobietom o krąglejszych kształtach, że da siebie lubić. W wolnych chwilach, gdy już je znajduje, uwielbiam oglądać seriale na Netflixie, stąd czasem zaglądnie tu na bank jakaś recenzja. Choć jestem typowo domowniczką, robię dużo rzeczy poza domem :) Działam w wolontariacie na rzecz zwierząt, uczęszczam na studia oraz ciekawe wydarzenia. 

Mój IG: foto_hart

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆