Usługi Fotograficzne

Witam :) Jeśli kliknąłeś/aś w tą zakładkę, oznacza to iż interesuje Cie co się tu właściwie znajduję i co ciekawego mam do zaoferowania.

USŁUGI JAKO FOTOGRAF 
Z zawodu pani fototechnik/fotograf. Wykonuję sesje portretowe w plenerze oraz u siebie w domu na białym tle. Również fotografuję sesje par/narzeczeńskie, brzuszkowe, rodzinne, wspólne z przyjaciółmi. Chciałabym spróbować również sił w reportażach ślubnych oraz chrzcin. Dodać mogę do swoich usług iż wykonuję tak samo sesję dla blogerów czy blogerek, które potrzebują dobrych jakościowo zdjęć na swoją stronę.
By dowiedzieć się więcej o cenie oraz jak wygląda cała sesja zdjęciowa na bazie współpracy ze mną, napisz do mnie na facebooku bądź na podany poniżej mail: 

fotohart.fotograf@gmail.com Co mogę zapewnić? 
  • Miłą, rzetelną oraz pełną zaangażowania współpracę
  • Makijażystkę, która pomoże wykonać odpowiedni look do sesji jaka Cię interesuje 
  • Zdjęcia bardzo dobrej jakości z odpowiednią korektą zdjęcia
  • Łatwy kontakt ze mną by obydwie strony były zadowolone z efektu końcowego współpracy 
USŁUGI - POMOC BLOGERA
Jak już wiesz z punktu powyżej - wykonuję również zdjęcia innym blogerom na ich strony. Taką współpracę podjęłam z Gabi oraz Natalią z okolic mojego miasta. By dowiedzieć się szczegółów i czy sesja będzie płatna bądź TFP, napisz na kontakty podane powyżej :) 

Jeśli nie radzisz sobie z obróbką własnych zdjęć bądź potrzebujesz pomocy odnośnie strony graficznej bloga - napisz na mail podany poniżej, z chęcią Ci pomogę się z tym uporać! :) 

mrs.lovett997@gmail.com 

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

⇰ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! Wiele to dla mnie znaczy ♡
⇰ Wchodzę na blogi komentatorów ☺
⇰ Chcesz znaleźć się w polecanych blogach tygodnia? Skomentuj post oraz kliknij "obserwuj" by być na bieżąco ☆