Współpraca

WSPÓŁPRACA JAKO FOTOGRAF
Cześć. Jestem z zawodu fotografem ( posiadam kwalifikację A.20 oraz A.25 ) stąd mogę zaoferować Wam swoje usługi w zakresie wykonania zdjęć na blog bądź inne zlecenie. Możesz skontaktować się ze mną poprzez: 
FACEBOOK: https://www.facebook.com/FotoHart/
MAIL: fotohart.fotograf@gmail.com

Wykonuję: 
  • Portrety plenerowe jak i w domowych warunkach ( ewentualnie mogę zawsze zapytać w jakiś miejscach publicznych o udzielenie zgody na wykonywanie zdjęć )
  • Reportaże: ślubne, komunijne, chrzciny, 18stki i podobne ku temu ceremonie oraz imprezy
  • Akty  ( zdjęcia oparte na nagości zakrytej bądź odkrytej )
  • Blog  - zdjęcia są wykonywane dla blogerek bądź blogerów którzy dbają o estetykę zdjęć i chcą aby ktoś im wykonał sesję zdjęciową do umieszczenia na blog
  • Inne  - sesje zdjęciowe narzeczeńskie, par, ciążowe, rodzinne itp.                                   
Przed sesją ustalamy szczegóły takie jak data i miejsce zdjęć, co będzie obejmowała sesja, ile zajmie, podamy kontakt do siebie telefoniczny i jaka wynosi cena za dane zdjęcia. Lubię również podsyłać dokumenty ze szczegółami sesji zdjęciowej. 
15 minut czekam aż przyjdziesz na umówione zdjęcia. Jeśli nie otrzymałam informacji o spóźnieniu, po wspomnianych 15 minutach idę. 
Współpracuję z makijażystką jednak muszę mieć kilka tygodni przed sesją informację że będzie potrzebna
Nie dysponuję rekwizytami, kostiumami itp.
Sesje zdjęciowe są płatne + ewentualny zwrot kosztu dojazdu 
Zdjęcia oparte na zasadach TFP wykonuję w przypadku sesji aktu ( nagość, nagość zakryta ) bądź kiedy obydwie strony chcą zrealizować kreatywny pomysł i wkładają coś od siebie :) 
Po normalnej sesji portretowej wysyłam ok. 15-20 zdjęć + jeśli klient sobie zażyczy i będzie w stanie dopłacić, dostanie zdjęcia również na płytce CD. Z resztą zleceń podobnie, choć w przypadku ilości zdjęć - to zależy od tego ile wyjdzie dobrych i jaki to był rodzaj zlecenia. O wszystkim na bieżąco informuje klientów.
Na portrety czeka się tydzień
Cenę odnośnie zdjęć podaję prywatnie 
Do zdjęć dołączam swój podpis oraz publikuję na stronach związanych z rozwijaniem swojego portfolio. Można mi powiedzieć które zdjęcia mogę opublikować, przed sesją powiadomić o tym że nie zgadzacie się na publikację, czy dajecie mi wolną rękę odnośnie publikacji zdjęć.
Zawsze staram się o jak najlepsze kadry i podchodzę do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem oraz sercem. Zdjęcia zapewniam w najlepszej jakości a także obiecuję, że miło spędzicie czas na sesji zdjęciowej. 


Oprócz współpracy fotograficznej, jestem otwarta na współprace związane z moim blogiem. Jestem osobą młodą, kreatywną. Lubię wprowadzać zmiany, nowości. Zajmuje się fotografią oraz blogiem z pełną pasją oraz zaangażowaniem. Chcę przyczyniać się do tego, że z każdym postem ludzie czerpią coś więcej. Można się kontaktować poprzez ten mail: 
mrs.lovett997@gmail.com 

CO OFERUJĘ? 
⇒ Obecnie posiadam 400 obserwatorów na instagramie a liczba stale rośnie!
⇒ Na fanpagu o pasji fotograficznej posiadam ponad 1400 stałych obserwatorów i każdego miesiąca ta liczba jest coraz większa :) 
⇒ Każda współpraca to indywidualny projekt do którego podchodzę z pasją i sercem
⇒ Strona jest prowadzona regularnie, estetycznie oraz dbam o jej rozgłos 
⇒ Każda współpraca jest dla mnie wyzwaniem którego z chęcią się podejmę i pokażę nowość swoim czytelnikom oraz wprowadzę innowację 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♡ Dziękuję za każdy komentarz oraz obserwacje! To bardzo mnie motywuje oraz zawsze staram się odwdzięczyć ♡
♡ Zostaw linka do swojego bloga - wpadnę! ♡

OBSERWATORZY

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *