Kwiatowe sesje   Cześć!
Już od dawna, dawna miałam wam pokazywać owe sesje w wiosennej aurze. Ale! Niestety - nie miałam czasu by zredagować wpisy każdy z osobna, by w osobnych wpisach pojawiły się sesje. Dlatego w tym poście zobaczycie je 3 razem, teraz się postaram na bieżąco każdą sesję opisywać :) A w pogotowiu już się szykują kolejne 3 wpisy z sesjami zdjęciowymi! ( a nawet 4ma )

Każda z tych sesji nie jest stricte wiosenna. Pierwsza - ta kwiecista aura to zasługa głównie kwiatów oraz młodziutkiej modelki, Karoliny. Druga - głównym rekwizytem była róża i zamysł sesji polegał na stworzeniu romantycznych, tajemniczych kadrów. Słońce nam owego dnia dopisało i mogłyśmy dodatkowo pobawić się grą cieni. Natomiast trzecia sesja - chciałam stworzyć filmowy klimat i nadać kadrom dozę vintage look + kadrowanie na jakie się zdecydowałam, dało mi pewne ograniczenia oraz fakt, że wszystkie wykonałam w czarno-bieli. Wszystkie 3 sesje są dla mnie wyjątkowe, bo niby wszystkie mają coś wspólnego - kwiaty. Ale! To nie typowa sesja wiosenna, gdzie idziemy w plener, kładziemy się na trawkę albo wciskamy w drzewa i wykonujemy portreciki. Nie, nie. Tutaj było kombinowanie i szukanie ciekawych kadrów na bieżąco.
Nie przedłużam więc i zapraszam Was do oglądania zdjęć a także komentowania, która sesja przypadła wam najbardziej do gustu :) K A R O L I N A 


M A R T A 

Obserwuj mnie na instagramie, by być z sesjami na bieżąco - KLIK 

Komentarze

Napisz do mnie!

Aby zapisać się na sesje zdjęciową lub reportaż ślubny, można zrobić to poprzez facebook, instagram czy też mail.

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *