Ciepło dnia z Natalią Durak


Zamysł zdjęć po raz kolei był inny i poniekąd go zrealizowałam, a poniekąd jednak ta piękna pogoda nie mogła przejść obok mnie obojętnie. Ogólnie: miałam zrobić same kadry czarno białe, ponure, w starym klimacie. Czemu nie wyszło? Bo piękne słońce mi nie pozwoliło 😅 Musiałam zrobić połowę czarno białych i połowę kolorowych. Wyszła nam finalnie późna, późna jesień, ciepła atmosfera a czarno białe miały swój klimat gdy można było pograć bardziej ze światłem ❤ Bardzo dobrze mi się współpracowało na sesji z Natalią. To jedna z niewielu osób, które tak bardzo podchodzą z zaangażowaniem do sesji zdjęciowych :) Miała przygotowane więcej ubrań, buty na przebranie a niektóre warunki nie stanowiły przeszkód. Jedyny problem? Gdy przyszłam do domu po sesji...stwierdziłam, że uporządkuje presety w LR i finalnie: usunęłam większość ciepłych presetów, które były dobre i musiałam tworzyć je od nowa 😅
Pracowałam głównie na Canonie 70d wraz z obiektywem 85 mm 1.8 bez filtra UV by mieć wszelkie flary na zdjęciach. Iso 100, przesłona 1.8 - 2.0. 

Modelka: Natalia Durak
Zdjęcia: FotoHart


Zanim zaczniesz oglądać, włącz to
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *