Sesja zakochanych w Brniu - fotograf Tarnów


Zespół Pałacowo Ogrodowy w Brniu to miejsce, które myślę, że każdy mieszkaniec okolic takich jak Tarnów czy Dąbrowa Tarnowska, Zalipie - powinni odwiedzić. Zwłaszcza, jeśli szukają miejsca z mostem na piękne zdjęcia podczas złotej godziny i nie tylko ;) 

Paulina i Karol to para, która wygrała u mnie sesję zdjęciową dla dwojga ( jeśli chcecie śledzić na bieżąco takie super okazje - wpadnijcie na mojego instagrama @foto_hart ). Gdy jechała z nimi już autem na miejsce sesji, czułam, że naprawdę spędzę z nimi fantastycznie czas. Są przemiłą parą, która poznała się całkiem przypadkiem, a ich miłość widać od razu...Ja nawet nie musiałam dużo mówić, po prostu łapałam w kadrach dokładnie ich spacer, gesty, przytulasy...💓

Zespół Pałacowo Ogrodowy w Brniu znajduje się w miejscowości Breń - znajduje się ok. 26-28 km ( zależne od tego jaką trasę wybierzecie ) od Tarnowa oraz 5,7 km od Dąbrowy Tarnowskiej. My jadąc z Tarnowa byliśmy w 30 minut na miejscu. Kliknijcie na grafikę, a przeniesie Was do dokładnej lokalizacji miejsca. 


W miejscowości Breń zatem można na terenie tej pięknej lokalizacji wykonać sesje zdjęciowe takie jak właśnie zakochanych, narzeczeńską, poślubną czy nawet rodzinną oraz indywidualną, pełna dowolność! :) 

Zobaczcie jakie powstały kadry podczas sesji zakochanych na terenie Zespołu Pałacowo Ogrodowego w Brniu :) 

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *