Nasza duma czyli kobiecy projekt #akcjasamoakceptacja


17 kwietnia godzina 17:00 

Spotkałam się z Gabi w jej aucie i wtedy zadała mi pytanie, które wmurowało mnie w fotel "chcę zorganizować projekt i pokazać różne typy urody oraz sylwetek. Co Ty na to? Chcesz to sfotografować?". Jak już się domyślacie po tytule wpisu, byłam bardzo szczęśliwa, że to właśnie mnie zaprosiła do takiego projektu i nie mogłam się doczekać aż go zrealizujemy. 

Ja odpowiadałam za stronę techniczną i kreatywną odnośnie kadrów, Gabi za całą organizację czyli wynajem apartamentu, makijażystkę oraz modelki. Domyślcie się w jakim byłam szoku, gdy się dowiedziałam, że ja także będę przed obiektywem! Serducho szybciej waliło, a ja już myślami byłam w czerwcu i naszym projekcie....


13 czerwca 2021 

Po 1,5 miesiąca przygotowań - nadszedł ten dzień. Kobiecy projekt #akcjasamoakceptacja. 
Byłam wyspana mimo wykonanego dzień wcześniej reportażu ślubnego, a także w pełni gotowa na ten projekt. Miałam w głowie kadry i byłam mocno nastawiona na to co stworzymy. Pamiętam jak dzisiaj, że gdy zobaczyłam obładowane auto Gabi w wszystkie przekąski, zapasowe ubrania czy prezenty dla modelek - szczęka mi opadła. Zaangażowała w to całe swoje serce. Najlepiej jak sami zobaczycie cały przebieg sesji :)Nasz projekt ma na celu pokazanie, że każda z nas jest inna i to jest najpiękniejsze. Nie trzeba mieć idealnej figury, a rozstępy, celulit czy blizny oraz piegi - sa normalne i czynią nas wyjątkowymi. 

I najważniejsze zostawiłam na koniec czyli

Już 5 października będziecie mogli zobaczyć znacznie więcej na wystawie w BWA w Tarnowie! To nasza mała duma, że projekt zostanie pokazany gdzieś więcej niż wyłącznie internet.
Szczegóły godziny rozpoczęcia się wernisażu poznacie śledząc moje social media 
Czarne body z zdjęć na których jestem jest z Bonprix ( inne super body --> zobaczKomentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *