Szybka sesja świąteczna w Rzeszowie w 2021 rokuŚwięta tuż tuż, masz swoje zdjęcia już?

Jeżeli nie, ten post jest dla Ciebie! 


Zacznę może od tego...
PO CO? 
Sesja świąteczna to wyjątkowy rodzaj zdjęć, ponieważ ma w sobie bożonarodzeniowy klimat, który mamy tylko raz do roku. Takie zdjęcia przywołują w nas wspomnienia z danego okresu świątecznego i myślę, że miło później sięgnąć po pamiątki z czasu, gdy wszystko dookoła tak pięknie wyglądało oraz jak my się do tego święta - przygotowywaliśmy :) 
Myślę, że na Rzeszowie znalazłam kilka miejsc, gdzie ten klimat świąteczny jest wyjątkowo wyczuwalny i warto szybko się tam wybrać z aparatem, aby zapamiętać ten czas jak najpiękniej. 

1. Jarmark Świąteczne Miasteczko 

W 2021 roku Rzeszów się mocno postarał jeżeli chodzi o rynek. To miejsce fenomenalnie wygląda za dnia jak i wieczorem. Gdy to piszę, jestem po dwóch sesjach zdjęciowych w tym miejscu jak i prywatnym spacerze poza sesjami, gdzie mogłam wypić pyszny, prawdziwy poncz, zjeść kurtosza i zobaczyć na spokojnie cały piękny jarmark.
Jarmark mieści się w samym środku rynku. Jego głównymi atrakcjami to przede wszystkim handel rzeczami wykonanymi własnoręcznie, sprzedaż jedzenia, które kojarzy się z zimą np. oscypki z żurawiną czy też napicie się grzańca, ponczu. W celu znalezienia pysznej herbaty koniecznie odwiedźcie Ho Ho Ho Bar, który w tym roku przyciąga tłumy. Z atrakcji rozrywkowych, na rynku znajdziecie diableski młyn, ślizgawkę czy także karuzelę dla najmłodszych. Furorę w tym roku robi piękny zamek, który mieni się światełkami. Idealnie dla fotografów :) 


A tak wygląda przykładowa sesja wykonana na jarmarku: 

Na zdjęciu: Paulina O. 


2. Under Seoul 

Restauracja, która swoim wejściem - przykuwa wzrok na dłużej. W tym roku zrobili przepiękne dekoracje, a sami właściciele są na tyle mili, że pozwalają wykonywać zdjęcia z oznaczeniem lokalu. Zobaczcie sami: 

Na zdjęciu: @kingaphotography_
Zdjęcie, które widzicie na początku posta to jest właśnie w jej wykonaniu :) 

To są moje takie top 2 miejsca, gdzie jeszcze zdążycie zrobić sesję świąteczną w naprawdę ekstra, szybkim czasie na Rzeszowie :) Wystarczy Wam tylko telefon, dobre kadrowanie i macie piękne zdjęcia na pamiątkę, choć zawsze będę podkreślać, że takie zdjęcia telefonem czy robione na szybko to nie to samo co sesja zdjęciowa. 

Dlatego polecam na sesje świąteczne umawiać się zawsze z wyprzedzeniem u danego fotografa, gdyż poświęca się więcej czasu na zdjęcia wysokiej jakości z kunsztem artystycznym, gdzie te kadry to czasami są zupełnie nietuzinkowe oraz Wam bardziej bliskie 💖


Jesteście z Rzeszowa? Macie już za sobą zdjęcia w tych dwóch lokalizacjach? 

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *