Co zrobić, aby wyszły pięknie zdjęcia na ślubie?


Rok 2022 oraz 2023 obfituje w małe uroczystości ślubne. Inflacja pędzi jak szalona, zatem pary szukają innej alternatywy. Jedną z nich jest zorganizowanie samego ślubu. Kościelny, cywilny, humanistyczny - ważne by się odbył zgodnie z własnymi przekonaniami. Często jednak, gdy pary już decydują się na samą uroczystość ślubną, rezygnują z fotografa. I najczęstszą odpowiedzią na grupach ślubnych jest "po co, skoro to tylko mała uroczystość/mały ślub". 
Nigdy, przenigdy nie myślcie proszę o swoim ślubie "to mała uroczystość/tylko ślub". To jest WASZ ślub. WASZ dzień! Po sezonie, gdzie panował covid i najmniejszym ślubie jaki zrobiłam na 5 osób stwierdzam, że naprawdę warto mieć fotografa. Zdjęcia to JEDYNA pamiątka jaka zostanie z Wami do końca życia. To rzecz, która zostaje i jedyna jaka sprawi, że wrócicie wspomnieniami do tego ważnego dnia. 

Co zatem zrobić, aby wyszły pięknie zdjęcia na samym ślubie? 


1. ZADBAJ O DETALE 

Przygotuj bukiet, pudełko na obrączki w takim samym stylu. Niech będą spójne z motywem przewodnim. Tak, na samym ślubie można taki motyw wprowadzić np. kolorami. W tym sezonie królują niebieskości, magenta, czerń. Detale to również mogą być buty, biżuteria. Pięknie podane obrączki, buty, biżuteria, ozdoba do włosów, zaproszenia w tym samym motywie sprawią, że wszystko będzie spójne, a Wy zapamiętacie ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowo. 2. WEJŚCIE/WYJŚCIE

Gdy wchodzicie oraz usiądziecie jako para młoda, patrzcie na siebie. To wyraz przepięknej czułości do siebie. Jeśli chcecie zrobić jeszcze piękniejsze wejście, do ołtarza/urzędu możecie zadbać o np. fajny samochód, wejść z dziećmi, babciami, rodzicami :) Natomiast przy kwestii wyjścia, polecam wcześniej skontaktować z miejscem uroczystości ślubnej. Są miejsca, gdzie nie pozwalają na confetti, flary, kolorowy dym, płatki kwiatów. Wtedy idealnym rozwiązaniem, które nie brudzi chodnika/trawy/schodów są: bańki mydlane, różdżki ( wstążki ) czy też kwiatowa szpalta. Jeśli natomiast z żadne z rozwiązań Wam nie odpowiada, wtedy wystarczy, aby się po prostu przytulić po wyjściu, podnieść bukiet i czerpać 100% radości z pięknego zakończenia jako mąż i żona :) 3. CZAS NA KRÓTKIE ZDJĘCIA WE DWOJE 

Wokół miejsca ceremonii, można złapać naprawdę cudowne kadry. Wystarczy 10-15 minut. Podczas waszego krótkiego pleneru, świadkowie mogą zająć się gośćmi, podczas gdy Wy, zrobicie kilka zdjęcia we dwoje. Pamiętajcie zatem, aby wybrać takiego fotografa, aby w każdym miejscu, mógł znaleźć ciekawy kadr :)


Zadbajmy wspólnie o Wasze piękne wspomnienia z ślubu! :) 
Pracuję jako fotograf ślubny w Tarnowie, Rzeszowie oraz Krakowie - wejdź w zakładkę kontaktu i napisz do mnie :) 

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *