Perła w odcieniu lawendy | Plus Size | FotoHartCześć piękna kobieto! 🌸
Dzisiaj będzie krócej niż zazwyczaj gdyż chcę główną uwagę skupić na zdjęciach. Dzięki Natalii, wybrałyśmy się do przepięknego miejsca gdzie sesja zdjęciowa była po prostu cudowna💜Od dawna marzyłam o polu lawendowym i w końcu się to spełniło. Nagrałam krótki backstage do którego link znajdziecie na końcu wpisu.
Moim jedynym przemyśleniem na dzisiaj jest to, aby poczucia własnej wartości nie szukać w ludziach a w sobie. Jeśli mamy jakiś kompleks to możemy go zwalczyć. Pochlebstwa innych nie powinny być dla nas takim mocnym bodźcem. Pamiętajmy, że każdy człowiek kiedyś może odejść i wtedy znowu mamy spaść na samo dno? Niekoniecznie. Trzeba wiedzieć, że jesteśmy wartościowi oraz nie jesteśmy gorsi od innych. 

Dzisiejsza stylizacja łączy elegancję i luz. Czarne spodnie z motywem pereł przy kieszeniach połączyłam z bluzką w odcieniu pudrowego różu, która również obfituje w motyw pereł. Do tego sandałki. By nie powstał w całej stylizacji chaos - nie zapomniałam na rękę założyć bransoletkę, która ma dla mnie ogromną wartość.Bluzka - New Yorker
Spodnie - Bonprix 

Link do backstagu ---> https://www.youtube.com/watch?v=5nePgkEmpgo

Komentarze

Napisz do mnie!

Aby zapisać się na sesje zdjęciową lub reportaż ślubny, można zrobić to poprzez facebook, instagram czy też mail.

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *