Trudne pojęcie szczęścia | Lifestyle | FotoHartByć szczęśliwym...jest trudno.
Zbyt wiele kolorowych witraży a w nich rzeczy na które potrzeba Ci pieniędzy. Kuszą by kupić choć świecisz pustkami w portfelu. By zdobyć pieniądze, musisz pracować. Ciężko, intensywnie zapieprzać by wreszcie móc sobie kupić nie tylko coś do jedzenia, ale i to czym fajnie można się pokazać. Właśnie...pokazać. Instagram to źródło idealizmu i koncepcji, że idealne życie to tylko tych co się wożą po świecie, spełniają marzenia...ciągle robiąc to samo co reszta. Bo czym jest oryginalność niż prezentowaniem w swej osobie przepychu, wielbieniem wartości pieniądza oraz sławy. Niczym. Powiem Ci jedno: też tak chcę. Mieć na wszystko, by wreszcie odczuć, że mam spokój materialny. Gdy go osiągam, czuję, że mogę wszystko?
Pieniądze ułatwiają życie, idealność finansowa je rozpieszcza lecz tylko ludzie wypełniają całość.
Bez ludzi - twe idealne szczęście jest niczym. Ten pokaz przepychu i wartości jakie posiadasz oraz nabyłeś poprzez "zbliżenie w sklepie" jest niczym. Promować należy wartość ludzi jakich posiadasz wokół. Tych dobrych. Odetnij się od tych, którym widzisz że na Tobie nie zależy. Pielęgnuj rodzinę, kochaj partnera, zadbaj o czas dla przyjaciół. Ja odczuwam szczęście będąc z ukochanym - jego miłość, dobre serce oraz charakter, zmieniają mnie na lepsze. Moja mama daje mi radość codziennie okazując czułość oraz troskę. Przyjaciele to me anioły, które po każdym upadku mnie podnoszą a w każdej decyzji wspierają. To skarby których nigdy nie kupisz, lecz dają szczęście.
Zmieniasz się dzięki Nim, budujesz swój charakter dzięki ich obecności.
To jest moje szczęście - LUDZIE. A Twoje materialistyczny człowieku to nadal perfekcyjna sylwetka z instagrama? A może kolejny gucci którym chwalisz się na snapchacie? Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *