Zimowy uśmiechCześć! Co u Was słychać? :)  Ja niedawno skończyłam 22 lata. Myślałam, że bardziej będę się czuć coś w stylu "latka lecą" ale jednak czuję się po prostu świetnie! Też przełamuje swoją barierę, by nigdy nie oceniać nikogo po wieku, gdyż czasem taka 16sto latka ma dużo większy zapał do np. pracy czy jest dojrzalsza niż osoba która ma lat np. 25. Nie lubię też momentu, gdy ktoś mówi do mnie per Pani. Rozumiem - wiek robi swoje, ale też ja mam imię i chcę by do mnie mówiono po imieniu 😂 Moje postanowienia noworoczne jak na razie nie idą źle, planner pomaga mi w każdym dniu oraz w tym miesiącu o dziwo mam większy zapał do nauki, niż przez ostatnie 3 miesiące. I zaczęłam oglądać nowy serial "Glow" a czy będę mogła go polecić to się okaże i na pewno Wam dam o tym znać! :) Na pewno mogę Wam zdecydowanie polecić serial "Grimm". Wciągnęłam się i nie mogę przestać! To zdecydowanie serial dla fanów serialów typu Supernatural czy Sabriny.
Co sądzicie Wy o wieku? Czy to jest dla Was jakiś wyznacznik kto jaki jest, czy macie podobne podejście do mojego, że wiek nie ma znaczenia? Piszcie! 👀
Dzisiejsza stylizacja jest jedną z moich propozycji na zimowe wyjścia. Jest ona połączeniem luzu, elegancji. To moja ulubiona mieszanka. Lubię wyglądać dziewczęco ale i kobieco. To totalny spontan co ubrałam. Golf wyciągnęłam zaspana z szafy, gdy śpieszyłam się w ten dzień na zajęcia. Szczerze mówiąc, nie sądziłam że ze zwykłego wyjścia z koleżankami na zdjęcia, wyjdą takie cuda! Miałam w początkowym planie inną stylizację, inne miejsce i w innym dniu ale...nie mogłabym Wam nie pokazać tych zdjęć czy pozwolić by przepadły w jakimś folderze ❤ Wracając: spodnie to zwykły, czarny dół. Tutaj wszystko wygrał golf i czapka, które przypadkiem się zgrały kolorystycznie 😂  Ps. Dziękuję Justynka za szalik, który i tak źle ułożyłam do tych zdjęć, ale na niektórych wygląda super ✌ Tego dnia byłam w bardzo dobrym humorze. Ogólnie zima mnie napędza do działań, jestem jakoś bardziej pozytywna niż np. latem. Lubicie golfy zimą? 
Zdjęcia: Anna Gwóźdź
Obróbka: FotoHart

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *