Inspirujący ludzie cz.1 - Michał Brzegowy, FotografWitam Cię w mej nowej serii wpisów! Czasami potrzebujemy inspiracji. Kogoś, kto nam pokaże - można wiele osiągnąć, można coś zdziałać, pomimo pracy ciężkiej można osiągnąć oraz robić to, co się kocha. W tej serii wpisów przedstawiać Wam będę wspaniałe osobowości, które obserwuję od dawna na instagramie i czerpię z nich ogromne wartości, inspirację oraz wyciągam lekcje. Każdy post z tej serii będziecie mogli oglądać w każdy 13 dzień miesiąca. Krótki opis i pokaz prac. Zwięźle i na temat.
Dzisiejszym bohaterem postu jest fotograf z Krakowa, Michał Brzegowy. Obserwowałam Michała od dawna już na instagramie i imponuje mi to z jaką wrażliwością, prawdziwością oraz szczerością podchodzi do swych sesji zdjęciowych. Dla niego to jest pewna cząstka historii oraz emocji, które zapisuje w kadrach. Jego klimat zdjęć nazwałabym "senną miłością" gdyż bije w tych zdjęciach delikatność, ulotność oraz pełna głębia uczucia. Dodatkowo, Michał dzieli się swą wiedzą na kanale YT. Nie jest tym typem fotografa, który obawia się, że dzielenie się wiedzą kończy się wzrostem jeszcze większej konkurencji. Pomaga z chęcią innym się rozwijać. Jego kanał ogromnie mi pomógł w kwestii zdjęć par oraz fotografii ślubnej. Zapraszam Was na obejrzenie kilku cudownych kadrów z portfolio owego fotografa i zapraszam Was do śledzenia jego social media :)
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *