Piękna kobieca Siła - OlaOla to przepiękna kobieta, która jest niezwykle silna, wesoła i zabawna dziewczyna. Na sesji miałyśmy do czynienia z siłą wiatru, która nam nieco utrudniała sesję oraz stojąc na drodze, gdzie jeździły często samochody ( jeden specjalnie się nam zatrzymał by nie wchodzić w kadr 😅 ) dałyśmy myślę radę ❤ Ten piękny makijaż wykonała Wiktoria, która pomaga mi praktycznie przy KAŻDEJ sesji z makijażem, jeśli zachodzi taka potrzeba. Dzięki niej moje modelki wyglądają jakby miały właśnie wyjść na czerwony dywan ❤
I o to chodzi - kobieca siła, determinacja, zaangażowanie w wspólny projekt jakim są zdjęcia. Dla Oli stały się myślę miłą pamiątką, prezentem za ciężką pracę. Ja się cieszę, gdy biorę udział w takich sesjach zdjęciowych! :)
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *