ZłotoDo tej sesji przymierzałyśmy się z makijażystką od kilku miesięcy, gdyż zgranie terminowe + odpowiedni sezon były wyzwaniem. Dodatkowo na ostatnią chwilę została zmieniona modelka i teraz myślę, że to był strzał w dziesiątkę! Oliwka świetnie pozuje, czuć i widać, że jest to prawdziwa fotomodelka. Potrafi sama się ustawiać, ma świadomość swojego ciała i wie, co wygląda w aparacie u niej dobrze :) Tego właśnie często się oczekuje od fotomodelek - umiejętności pozowania, świadomości tego, jakie jest Twoje ciało i jak możesz je wyeksponować.
Niestety - połowa kobiet piszących o sesje TFP, to najczęściej kobiety, które nie chcą płacić za sesje zdjęciowe i myślą, że uda się łatwiejszą drogą. Jednak - to tak już nie działa :)

Makijaż wykonała zdolniacha Paulina Szarek
Modelka: Oliwia Zięba
Ps. Tą sesję wykonałyśmy w 25 minut. Dałyśmy radę :p
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *