Roczek Miłoszka
Tego dnia dopisywał ogromny gorąc, duchota. Jednak energia małego dżentelmena sprawiała, że sesja odbywała się w miłej, uroczej atmosferze. Przedstawiam Wam dzisiaj Miłoszka, który niedawno skończył pierwszy roczek! :) Na sesji towarzyszyła mu mama oraz ciocia, która była całą sprawczynią owej sesji :D

Sesje rodzinne uwielbiam. One są w 100% naturalne, przyjemne i nie ma tutaj większego pozowania, udawania bo się łapie jak najwięcej kadrów przy energii dziecka oraz jego nieprzewidywalności. Ogólnie nie jestem fanką przy rodzinnych zdjęciach, by one były pozowane. Rozumiem jeszcze sesje par, narzeczeńskie czy ślubne bądź portrety, lecz reportaże czy rodzinne - tutaj ma królować naturalność i piękne wspomnienia :)


Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *