Motywacja i super babka - sesja z Moniką L.Dzisiaj Wam przedstawię - Monikę.
Monika kocha sport. A dokładnie - siłownię. Jej marzeniem skrytym jest zostanie trenerką i wierzę po rozmowie z nią na sesji, głęboko - że to się jej uda. Naprawdę. Widać w jej oczach zapał, energię i robi co się da, by dane marzenie się spełniło. Małymi kroczkami do celu.

Jest to motywacja. Nie wszyscy ludzie są w stanie zrobić ile mogą, by spełnić dany cel. Niektórzy z nich - chcieliby wszystkiego od razu. Od razu założyć działalność i najlepiej aby rodzice pomogli tak z całością, by mieć super start bez żadnych potknięć. Tak się nie da ( zazwyczaj, chyba że masz #dreamlife ). ZAWSZE będzie jakiś haczyk, który sprawi, że wszystko się utrudni. Ja miewam nadal takie potknięcia ale jak widać, nadal robię zdjęcia, choć czasami nerwy puszczają i ma się to ochotę rzucić 😅 Piszę to totalnie szczerze. Ale! Dla ludzi takich jak Monika, czy inne dziewczyny, rodziny, pary - tworzenie zdjęć przychodzi z łatwością. Chcę się to dalej robić, jak się otaczasz ludźmi z fajną energią, pozytywnymi i z którymi czujesz w pewnym rodzaju - chemię.
Dlatego rozmowa jest kluczem przed sesją i w trakcie sesji oraz po sesji. Bez tego zdjęcia nie wyjdą tak super i nie będziesz się do nich uśmiechać. Proste.
Z Moniką rozmowa była taka, jakbym ją znała od lat i była z zajebistą znajomą na spacerze. Ucięły sobie pogawędkę i przy okazji - porobiły kilka fajnych zdjęć 💗

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *