Największy problem z jakim idziesz na zdjęcia...
To TY SAM.


Idąc do fotografa często oczekujemy, że nagle nas pokaże inaczej. Zrobi z nas piękne osoby.
Stajesz przed obiektywem i znany tekst "co mam teraz zrobić?". Fotograf pomaga w ustawieniu, mówi jak wyglądasz zajebiście i co jest u Ciebie atutem, by go ładnie podkreślić. Mimo wszystko, wciąż z tyłu głowy masz swe kompleksy. Paraliżują, sprawiają że chcesz zerknąć na każde zdjęcie. Obawiasz się jak wyszedłeś/wyszłaś na danym ujęciu. Gdy otrzymujesz już zdjęcia, możesz mieć czasem wrażenie wtedy, że fotograf spieprzył. Bo nie wyszłeś/wyszłaś na zdjęciach tak, jak większość osób w jego portfolio. Tu nos za duży, to twarz od przodu nie ładna, to za grubo, tu za chudo, tu dziwnie włosy, a tu skwaszona mina...PRZESTAŃ! To jesteś TY. To jest TWOJA TWARZ.
Fotograf nagle nie sprawi, że siebie samego pokochasz. Czy tam polubisz. On/ona może jedynie to ułatwić Ci mówiąc oraz pokazując, gdzie znajdują się Twe zalety i by na nich się skupić. Dla innych możesz wyglądać super, mieć zadatki do fotomodelingu czy też masa osób zauważy to, czego Ty nie zauważyłeś/aś do tej pory. A i tak nadal mają więc Cię kompleksy zdominować?
Każda osoba ma w swej urodzie walory, które dominują i sprawiają, że każdy człowiek jest wyjątkowy na swój sposób. U innej dziewczyny to będą piękne brązowe oczy. U kogoś innego dostojna linia rzuchwy. U jakiegoś faceta będą to kości policzkowe i ładnie zarysowana twarz. A jeszcze u kogoś innego - usta i świetne, długie włosy bądź nogi do nieba. Zalet nagle można znaleźć MASĘ! I niektóre widać od razu z daleka jak idziecie w mą stronę :) Gdy ktoś Wam mówi, że wyglądacie super i to to to macie ekstra - zaufajcie. Często patrząc w lustro możemy widzieć to, co jest dla nas zwyczajne i normą, a inne osoby dostrzegają nagle o 180 stopni zupełnie coś innego. Najczęściej dużo lepszego.

Komentarze

Napisz do mnie!

Aby zapisać się na sesje zdjęciową lub reportaż ślubny, można zrobić to poprzez facebook, instagram czy też mail.

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *