Gabriela w kawiarni Selfier - sesja zdjęciowa w Przemyślu


Sesje zdjęciowe w kawiarniach to zdecydowanie mój konik.

Kocham kawę, klimat kawiarni czy też to ciepło towarzyszące w wnętrzach. 
Jak dla mnie, kawiarnia to idealne miejsce na sesję zdjęciową. 

Jest ciepło, mamy dostęp do jedzenia, picia, a także możemy w dowolnej chwili zrobić przerwę i usiąść wygodnie, porozmawiać bez dodatkowych hałasów. 

Zatem gdy tylko robię projekty dla siebie czy jak tutaj wraz z moją przyjaciółką z branży Kingą @kingaphotography_ staram się organizować je właśnie w kawiarniach. Rozmawiamy, robimy zdjęcia przy pysznej herbatce czy jak wtedy - bezie i kawie. Działamy twórczo, śmiejemy się i uzupełniamy się kreatywnie. Coś cudownego. ❤Przed sesją piszę do wybranego miejsca. Ok. 2-3 tygodnie przed wykonywaniem zdjęć, aby mieć pewność, że odpiszą i ewentualnie będę mogła zapewnić o charakterze sesji, że nie jest ona stricte nie na korzyść kawiarni, a wręcz przeciwnie :) 
Następnie zbieram ekipę bądź angażuję wyłącznie modelkę. Tutaj zgadałyśmy się z Kingą, że angażujemy moją ulubioną modelkę - Gabrielę. Jest świetna! Wykonuje przepiękne stylizacje, idealnie pod charakter sesji zdjęciowej oraz potrafi umalować się tak, że wygląda to w obiektywie delikatnie, subtelnie, jednak nadal pozostaje podkreślona uroda. Są to wymarzone atuty modelki dla fotografa. 
Z Kingą rozumiemy się bez słów, zatem wiedziałam, że ta sesja dla naszej dwójki będzie cudownym spotkaniem. 


Zobaczcie efekty :) 
To jedna z mych ulubionych sesji 2021 roku ❤


Do sesji użyłam sprzętu Canon RP + 35 mm 2.0 Yongnuo 
Modelka: Gabriela Chwał @chwalgabriela 
Miejsce sesji: Kawiarnia Selfier w Przemyślu 
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *