Prezent na walentynki w postaci sesji zdjęciowej - Rzeszów


Może i komercyjne święto. ale przypomina nam o ważnej wartości jaką jest: 

M I Ł O Ś Ć 


To miłość "dodaje nam skrzydeł" oraz motywuje do działań, sprawia, że patrzymy na życie przez inny pryzmat. Objawia się nie tylko miłością do partnera, ale i miłością do swojego dziecka, które nosimy pod sercem, które jest już z nami na świecie bądź miłością do samej siebie jako kobiety. Miłość ma wiele twarzy, ma wiele też perspektyw które wraz z moją fotopołówką Kingą - uchwycimy w zdjęciach już 6 lutego w Rzeszowie na wydarzeniu SPOTKANIE PEŁNE MIŁOŚCI ❤

Od grudnia już w naszych głowach rodził się pomysł, co i kiedy zorganizować w duecie. Ponieważ obydwie cenimy sobie wartość jaką jest miłość, gdyż mamy w swym otoczeniu jej dużo - wpadł do głowy pomysł wydarzenia, które to uczucie będzie celebrować oraz je zapisze w zdjęciach :) 

Będzie to dzień mini sesji walentynkowych w studio Magya w Rzeszowie, który jest utrzymane w lekkim, delikatnym i minimalistycznym stylu. Będzie dużo zdjęć, słodkości oraz w tym dniu zostanie urządzone losowanie dla wyłącznie uczestników wydarzenia gdzie będzie fajny słodki bonus do zgarnięcia :) Zdjęcia będą online jeszcze PRZED walentynkami dlatego jeśli od dawna nie mieliście zdjęć z drugą połówką, właśnie jesteś w ciąży i chcesz to zapisać w zdjęciach czy też od dawna marzy Ci się sesja kobieca taka mówiąca "jestem wartościowa, jestem dla siebie ważna" 

ZRÓB TO I PRZYJDŹ DO NAS ❤
*zapisy trwają tylko do 30 stycznia!* 

Więcej szczegółów pod tym linkiem: ZOBACZ SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - KLIKNIJ 


Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *