Sesja w klimacie świąt i magicznego bokeh z Kornelią


W końcu udało się nam pójść na zdjęcia! Z Kornelią umawiałyśmy się już wiele razy na kawę, to zdjęcia jesienne ( które przez nasz zajęty czas niestety nie wyszły ) i nagle mamy: grudzień. Szukanie czasu na spotkania, różne działania czy wykonywanie właśnie sesji. Znalazła się więc w końcu chwila, by się spotkać i wspólnie tworzyć! Rynek rzeszowski w tym roku przepięknie wyglądał! Ogrom światełek, uroczy pociąg w którym każdy chce mieć zdjęcia czy też magiczny jarmak, gdzie można było wypić malinowego grzańca oraz również pójść do Świętego Mikołaja :) Jak tylko się spotkałyśmy to zaszalałyśmy z naszymi "dziećmi" ( czyt. aparatami ) 💓 Kombinacja z wykonaniem niesamowitego bokeh, to z kolei ubieranie choinki w światełka, by chatka i jej okolice wyglądały jeszcze bardziej magicznie :) Mam nadzieję ogromną, że teraz będziemy znajdywały chwilkę czasu i to nie tylko na wspólne tworzenie pięknych zdjęć ❤
Z Kornelią robienie zdjęć jest przyjemne, na luzie i w dodatku wiedziałam, że myślimy nieco podobnie, że obydwie szalejemy w pozytywny sposób tworząc kadry! To się ogromnie ceni i z takimi ludźmi, od razu wszystko staje się lepsze :)
Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *