Podsumowanie czerwca/początek lipca


Intensywny czerwiec dał w kość i nie powiem, cieszyłam się bardzo na nadejście lipca, a teraz z kolei wyczekuje na urlop w sierpniu 😂 Na razie, wróćmy do czerwca i go trochę należy podsumować.

C Z E R W I E C 
  • Moje zdjęcie zostało wyróżnione przez cudowną Panią fotograf - Panią Woźną 
  • Zdałam egzaminy na uczelni zadowalająco i z niektórych nawet się nie spodziewałam takich wyników ( no z jednym wyjątkiem, ale dam radę! )
  • Skończenie nowej strony, którą właśnie widzicie :) Polecam całym sercem Karografię od spraw technicznych i twórczych przy robieniu szablonów na panel bloggera. 
  • Odbyłam kurs liturgiczny, który upoważnił mnie do wykonywania uroczystości liturgicznych jako fotograf i tym samym, dalej się rozwinęłam 
  • Miałam pierwszą sesje komunijną. Są to przyjemne zlecenia, ponieważ masz pewien schemat póz oraz z kim stajesz do zdjęć. Dziecko tego dnia jest świadome całej atencji wokół jej/niego i spotkałam się z reakcją, gdzie dziecko nie było aż tak chętne do zdjęć bo miało dość tej całej uwagi, a z kolei na drugiej trafiłam na osóbkę, której bardzo to odpowiadało :) 
  • Podpisałam kolejną umowę na reportaż ślubny, który niebawem się odbędzie! 
  • Wróciliśmy z Otwartymi Klatkami do działań lokalnych i jestem ciekawa, czy tym razem znajdę czas, by zaangażować się w pełni :) 
  • Załatwiłam sobie praktyki na wrzesień odnośnie mojego kierunku studiów ( dziennikarstwo )
  • Miałam kolejne sesje zakochanych i bardzo się cieszę, że tyle osób mi w czerwcu zaufało! Poniżej Wam pokazuję kilka kadrów z każdej sesji + mam jedną której nie opublikowałam i to jest tajemnica która została tylko między mną, a zakochaną parą :) 


A LIPIEC? 
Plany - są! I powiem Wam, że zaczęłam ten miesiąc z mocnym przytupem. Pole lawendowe w Ostrowie pod Krakowem - tam została wykonana niedawno sesja i pisząc ten wpis, jestem w trakcie obróbki. Zakupiłam Canona EOS RP i pierwsze wrażenia na bezlusterkowcu? Nie martwię się o większość kadrów, jestem ich bardziej pewna. Sfotografowałam już również dwie pary, a kolejne miłostki na ten miesiąc również się szykują :) Nie chcę zapeszać. Lecz lipiec zapowiada się pracowicie i rozwojowo 💗 
Stałe poczynania możecie obserwować na moim instagramie ---> @foto_hart

PS. Obiecuje Wam tutaj, że podsumowanie lipca - będzie w lepszej, ładniejszej i konkretniejszej formie 😅

Jakie macie plany na lipiec? Chętnie o nich poczytam 😊

Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *