Sesja zdjęciowa Lights z Justyna J.Witam moi drodzy!  ❤
Zanim przejdę do tematu wpisu, na początku chciałabym Was zaprosić do mnie na sesję zdjęciową. Czy to plener czy dom, zawsze chętnie podejmę się wyzwania i jestem otwarta na propozycje :) 
Teraz ta właściwa część wpisu czyli opis sesji zdjęciowej. Sesja odbyła się na początku stycznia w godzinach popołudniowych u mnie w domu i głównie całość zdjęć odbywała się na białym tle. Zamysł zdjęć od dawna mi chodził po głowie, chciałam pobawić się światłem i sprawdzić czy taki temat mi podpada. Nie należała ta sesja do łatwych ponieważ  gruncie rzeczy - robiłam takie zdjecia po raz pierwszy w życiu. I bardzo utrudniał fakt, że iso muszę podnosić do takiej wartości która wywołuje niechciany szum. Po drugie - ledwo widziałam efekty ponieważ przy robieniu w RAW - to co widzimy na ekranie, nie do końca odpowiada faktycznemu efektowi! Więc jeśli ktoś pragnie dobrych efektów w rawie, nie może powoływać się na ekran LCD wbudowany w aparat. Dlatego jeśli zadowalają cie efekty na aparacie a potem niekoniecznie - nie dziw się, zobaczyłeś zupełnie dwa inne efekty. Do pomocy użyłam chusty z koronką, latarki wbudowanej w telefon + chusteczki umazanej pisakiem fioletowym oraz lampy błyskowej wbudowanej w aparat wraz z dodatkami fluo. Moim zdaniem sesja wyszła dobrze pomimo iż większość zdjęć robiłam na oślep :) 
Mam pomysł na kolejne ujęcia, tym bardziej odważniejsze więc jeśli są śmiałkowie z Tarnowa i okolic, to zapraszam na sesję zdjęciową! :) 
Pozowała: Justyna Język
Pomagała: Natalia Krzyszkowska
Wykonała zdjęcia: JA czyli FotoHart ( Polub mnie  ❤ To zawsze łapka w górę więcej! )
Parametry: głównie ISO od 800-1000, próbowałam nie schodzić z przesłony 1.8 choć czasem podnosiłam do 2.2, czas naświetlania dobierany automatycznie ze względu na ustawienie trybu AV 
Sprzęt: Canon 70D + 50 mm f\1.8 
Czas wykonania sesji: ok. 2h
Rekwizyty: chusty koronkowe, latarka, gadżety fluo, papier, pisaki 


Komentarze

Napisz do mnie!

Zapytaj o dostępny termin na reportaż ślubny 2025 - czas oczekiwania na odpowiedź to max. 2 dni robocze :) Uwielbiam czytać o Waszych ślubach! W "nazwa" - podaj Wasze imiona. Natomiast w "wiadomość" - napisz gdzie planujecie wesele, termin oraz jak widzicie Wasz dzień ślubu, opiszcie oczekiwania względem zdjęć :)

fotohart.fotograf@gmail.com

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *